پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

توماس پارتی: به عملکردم در آرسنال 4 از 10 می دهم!

توماس پارتی: به عملکردم در آرسنال 4 از 10 می دهم!

توماس پارتی می گوید هنوز در حال وفق پیدا کردن با شرایط بازی در لیگ انگلیس است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، توماس پارتی در سال 2020 با پرداخت 45 میلیون پوند از اتلتیکومادرید به آرسنال  آمد اما هنوز نتوانسته است در ترکیب توپچی ها بدرخشد. او فصل پیش به خاطر مصدومیت ها تنها 18 بازی انجام داد و خودش اعتراف می کند که نمایش های خوبی نداشته است. او در گفتگو با اسکای گفت:

به عملکرد خودم 4 از 10 می دهم زیرا گاهی اوقات می توانم واقعا به حریف ضربه بزنم اما گاهی اوقات هم به خودم اجازه می دهم بدون تمرکز باشم و همه چیز شرایط بدی پیدا می کند. این موقع است که می فهمم باید بهتر باشم.
با این وجود هافبک توپچی ها مطمئن است با سخت کوشی عملکرد بهتری خواهد داشت:

در بازی با منچستریونایتد چند توپ از دست دادم اما در پایان باید خوشحال باشم و از اتفاقات بد درس بگیرم و سعی کنم بهتر شوم. فکر می کنم هواداران انتظار بیشتری داشتند و می دانم می توانم بهتر کار کنم. باید به سختی تلاش کنم و در نهایت نتایج متعاقبا به وجود خواهند آمد. از دفاع تا حمله می توانم کمک زیادی به تیم بکنم. باید بازی خوانی ام را بهتر کنم. این روزها بیشتر و پیوسته تر بازی می کنم و طبیعی است در برخی لحظات و مسابقات انرژی کمی داشته باشم. با بازی های بیشتر و اعتماد به نفس بیشتر می توانم به آنجا که می خواهم برسم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.