پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

آنچلوتی: رئال مادرید موفق ترین باشگاه دنیاست و باید همیشه قهرمان شود

آنچلوتی: رئال مادرید موفق ترین باشگاه دنیاست و باید همیشه قهرمان شود

در هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل 22-2021، فردا شب رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو از اینتر پذیرایی می کند. دو تیم برای صدرنشینی مبارزه می کنند.

به گزارش ایران ورزشی؛ کارلو آنچلوتی، سرمربی باتجربه ایتالیایی رئال مادرید در کنفرانس خبری پیش از بازی با اینتر حاضر شد و به صحبت درباره این مسابقه مهم پرداخت:

چهاردهمین قهرمانی در لیگ قهرمانان؟ منتظر رسیدن روز فینال لیگ قهرمانان نیستیم. فکر می کنم باید از لحظه حال حاضر لذت ببریم؛ الان در مسیر درستی هستیم. بازی فردا مقابل اینتر کلیدی است؛ مقابل تیمی بازی می کنیم که اخیرا فوتبال خیلی خوبی بازی کرده اما می خواهیم صدرنشین شویم. بروزوویچ؟ او بازیکنی کلیدی برای اینتر است اما او تنها بازیکن خطرناک این تیم نیست. اینتر بازی مالکانه خوبی ارائه می دهد و برای متوقف کردن آن ها باید در دفاع متمرکز باشیم و انتقال ها از دفاع به حمله را به خوبی انجام دهیم.
اخیرا رافائل واران، مدافع سابق رئال مادرید و فعلی منچستریونایتد گفته بود در رئال مادرید کسی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا جشن نمی گیرد. سرمربی رئال مادرید در این خصوص واکنش نشان داد:

صحبت های اخیر واران؟ سنت باشگاه رئال مادرید، کسب پی در پی قهرمانی هاست. رئال مادرید موفق ترین باشگاه دنیاست و بیشترین قهرمانی ها را در لیگ قهرمانان اروپا دارد. ما برای قهرمانی لادسیما جشن گرفتیم اما فقط نمی توانیم برای همین قهرمانی جشن بگیریم؛ در رئال مادرید پس از کسب یک قهرمانی، باید قهرمانی دیگری کسب کنید. ما می توانیم با بهترین باشگاه های دنیا در لیگ قهرمانان رقابت کنیم. هدف ما رسیدن به فینال مسابقات است. درست است که فصل 15-2014 موفقیت آمیز نبود. ما در آن فصل به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسیدیم و رقابت در لیگ را با یکی دو امتیاز اختلاف باختیم. در آن فصل، ماه های ژانویه و فوریه برایمان خوب پیش نرفت چون مصدومان زیاد و مهمی مثل مودریچ داشتیم اما هر سال، داستان خودش را دارد. 

از کارلو آنچلوتی در خصوص جاه طلبی و انگیزه برای موفقیت با رئال مادرید سوال شد که او در پاسخ گفت:

  آیا عطش و انگیزه لازم برای قهرمانی را دارم؟ من در ناپولی و اورتون نتوانستم قهرمانی کسب کنم (خنده). من می خواهم خوب کار کنم و قهرمان شوم. نیازی نیست چیزی را به کسی ثابت کنم. من ترکیبی عالی و پر از بازیکنان جوان در اختیار دارم که هدف شان پیشرفت است و عطش زیادی دارند. میلیتائو بازیکنی است که از نظر تاکتیکی خیلی پیشرفت کرده و یک زوج عالی را با آلابا ساخته است. آلابا بسیار باهوش است و هوش فوتبالی بالایی دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.