سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

توموری: لیورپول قوی است اما می خواهیم پیروز شویم و صعود کنیم

توموری: لیورپول قوی است اما می خواهیم پیروز شویم و صعود کنیم

میلان برای صعود از گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا فردا باید لیورپول را در سن سیرو شکست دهد و البته امیدوار باشد پورتو فردا پیروز نشود.

به گزارش ایران ورزشی؛  فیکایو توموری مدافع 23 ساله میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل لیورپول حاضر شد و به صحبت پرداخت:

فردا باید پیروز شویم و ذهنیت برنده داشته باشیم. می خواهیم نتیجه خوبی بگیریم و همه تلاش مان را می کنیم تا یک نتیجه خوب به دست آوریم. لیورپول تیمی عالی دارد اما ما هم می دانیم که تیمی قوی هستیم. آن ها با شدت و کیفیتی بالا بازی می کنند و به همین خاطر است که در لیگ قهرمانان و لیگ برتر انگلیس نتایج بسیار خوبی گرفته اند اما ما هم اخیرا نتایج خیلی خوبی گرفته ایم.
مدافع انگلیسی میلان ادامه داد:

فکر می کنم ما به عنوان یک تیم، پیشرفت زیادی داشته ایم. برای بسیاری از بازیکنان ما این اولین تجربه لیگ قهرمانان بوده و تطبیق با شرایط سخت بود. پنج بازی را پشت سر گذاشته ایم و برای صعود به مرحله بعدی یک بازی تعیین کننده داریم. نسبت به گذشته مصمم و متمرکز تر هستیم اما به همان تعهد گذشته نیاز داریم. می دانم سخت است اما می خواهیم فردا شب پیروز شویم. سیمون کیائر نقش مهمی در تیم داشت اما حالا همه باید در کنار یکدیگر کار کنیم تا جای خالی او را پر کنیم. اتفاقی که برای کیائر افتاد، ناراحت کننده است اما می خواهیم برای او خوب بازی کنیم و فصل خوبی داشته باشیم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.