پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

کلوپ: مقابل میلان با ترکیب اصلی بازی نخواهیم کرد

کلوپ: مقابل میلان با ترکیب اصلی بازی نخواهیم کرد

یورگن کلوپ معتقد است که روند تمدید قرارداد محمد صلاح به خوبی جلو می رود

به گزارش ایران ورزشی؛ یورگن کلوپ امروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار میلان - لیورپول از وضعیت تمدید قرارداد محمد صلاح، ترکیب احتمالی مقابل میلان و موارد دیگر صحبت کرد.

تمدید قرارداد صلاح
در حال مذاکره هستیم. تمدید قرارداد بازیکنی مانند مو [صلاح] مسئله ای نیست که یک روز بعد از ظهر و با صرف یک لیوان چای انجام شود. شرایط کاملا عادی است و چیز بیشتری برای گفتن وجود ندارد. مو زمانی در این باره صحبت می کند که از او خواسته شود. من فقط می توانم از موارد محدودی صحبت کنم چون سایر مسائل برای انتشار عمومی نیستند. من و مو خوب هستیم و هر دو می دانیم که چه خواسته ای داریم. انجام این کار زمان می برد.
ترکیب احتمالی مقابل میلان
واضح است که مجبوریم در ترکیب تغییراتی ایجاد کنیم. اگر باز هم با ترکیب ثابت بازی کنیم، دپارتمان پزشکی باشگاه من را نابود می کند پس باید ترکیب را عوض کنم. نمی توانم الان ترکیب تیم را بگویم اما قرار نیست کل ترکیب را تغییر دهیم. خواهیم دید که صلاح بازی می کند یا نه. بازیکنان توانایی درک کردن شرایط را دارند و فردا بهترین ترکیب مناسب شرایط فعلی را انتخاب خواهم کرد.
در ۱۵ روز گذشته پنج بازی انجام داده ایم که مقدار زیادی است، پس از بازی با میلان هم باید همین تعداد بازی را در مدت زمان مشابه انجام بدهیم. بنابراین لازم است که تصمیمات درستی بگیریم و این کار را خواهیم کرد.

احتمال فیکس شدن دیووک اوریگی
بله، این طور به نظر می رسد. او در مورد دقایق بازی اش غر نزده است اما در این باره با من صحبت کرد. او از زمان حضور من در اینجا حضور داشته و در مقاطع متفاوتی این اتفاق را تجربه کرده ایم. برای بازیکنان جریان این گونه است. همیشه این طور نبوده که مثل الان دیووک در فرم یک ستاره جهانی باشد و من او را وارد زمین نکنم. او در زمان های بدی دچار مصدومیت شد. چنین موضوعاتی دوران فوتبال یک فوتبالیست را تغییر می دهند. ما اغلب اوقات صلاح، فیرمینو و مانه را در ترکیب داشتیم. اوریگی پشت آن ها بود، در برخی مقاطع بیشتر بازی می کرد و گاهی کمتر. زندگی همین است. ممکن است که شما یک بازیکن سطح جهانی باشید اما دقایق زیادی برای لیورپول بازی نکنید.
بازی در سن سیرو
می توانم بگویم که خودم را برای حضور سن سیرو آماده می کنم؛ این اولین تجربه حضور در این استادیوم برای من خواهد بود. پیش از این هم در برابر زلاتان ابراهیموویچ قرار گرفته ایم. حضور بازیکنانی مانند صلاح و او در بازی اتفاق خوبی است. خوشبختانه آن ها تنها بازیکنان حاضر در زمین نخواهند بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.