یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

سیمیکاس: پیشرفت زیادی داشته ام اما می توانم از این هم بهتر شوم

سیمیکاس: پیشرفت زیادی داشته ام اما می توانم از این هم بهتر شوم

میلان و لیورپول برای آخرین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۲۱/۲۲ آماده می شوند.

به گزارش ایران ورزشی, کوستاس سیمیکاس، مدافع یونانی لیورپول، پیش از دیدار تیمش در برابر میلان، در کنفرانس خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود:

بابت عملکرد این فصلم خوشحال هستم. هشت بازی را از ابتدا شروع کرده ام و این باعث خوشحالی است. دیدار فردا برای من و سایر بازیکنانی که در ترکیب خواهند بود چالش بزرگی است. می خواهیم در هر مسابقه برنده شویم و در بازی فردا هم دقیقا همین را می خواهیم.
امیدوارم جایگاه ثابتی در ترکیب به دست بیاورم. در کودکی رویای پیوستن به باشگاهی بزرگ را داشتم. رویایی که تبدیل به حقیقت شد، من به لیورپول پیوستم. خیلی خوشحالم که در کنار چنین بازیکنانی کار می کنم. فکر می کنم که موارد زیادی برای انجام دادن دارم و در هر فرصتی که نصیبم می شود برای این هدف تلاش می کنم.
در مورد شادی جالب سیمیکاس و کلوپ پس از گل پیروزی بخش اوریگی در برابر ولورهمپتون:

در چنین لحظاتی نمی توانید احساساتتان را کنترل کنید. به یاد نمی آورم که او چه زمانی گردن من را گرفته بود، اما الان خوبم و برای بازی فردا آماده هستم! دیووک گل فوق العاده ای را به ثمر رساند و آن شادی را به ما داد. چیزی که در تمام مدت مسابقه می خواستیم.
مانند یک خانواده هستیم، فرقی ندارد که چه کسی بازی کند و چه کسی روی نیمکت باشد‌. همه ما بهترین را برای تیم می خواهیم و این مهم ترین نکته است. در زمان برد همه خوشحالیم و وقتی می بازیم غمگین می شویم. همه بازیکنان برای یک دیگر بازی می کنند، در زمین به یک دیگر کمک می کنند و مثل دیوانه ها در کنار هم جشن می گیرند، مانند لحظه ای که گل پیروزی بخش را در دقیقه ۹۴ به ثمر رساندیم.
فکر می کنم پیشرفت زیادی داشته ام. مربی به من بسیار کمک می کند، حتی در دوران سختی مثل دوره مصدومیت یا ابتلایم به کووید در طول فصل گذشته. در این مدت تلاش زیادی داشته ام و به این که مربی از من چه می خواهد فکر کرده ام. بازی های رابرتسون را با دقت می بینم و تلاش می کنم کار هایی که او انجام می دهد را تکرار کنم. پیشرفت بسیاری داشته ام اما همچنان می توانم بهتر از قبل شوم.
کمک های یورگن کلوپ به این مدافع یونانی در لیورپول:

در المپیاکوس از من به سبک دیگری استفاده می شد. سرمربی جدید در لیورپول از من چیز های جدیدی می خواست و در زمان ورودم به تیم این را به شکل دقیق توضیح داد. او در کنارم بود و تلاش کرد به من کمک کنم و خیلی خوب این کار را انجام داد. همیشه در دسترس بود حتی اگر درخواستی از او داشتم. بابت همه این ها از او متشکرم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.