جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰

اشرف حکیمی: خیلی از تیم ها در گروهشان دوم شدند و در نهایت به قهرمانی اروپا رسیدند

اشرف حکیمی: خیلی از تیم ها در گروهشان دوم شدند و در نهایت به قهرمانی اروپا رسیدند

اشرف حکیمی همراه با مائوریسیو پوچتینو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تشریفاتی با بروخه حاضر شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه، پاری سن ژرمن در آخرین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بروخه قرار می گیرد. فارغ از هر نتیجه ای، پاریسی ها به عنوان تیم دوم گروه A صعودشان به مرحله حذفی را قطعی ساخته اند و نتیجه این دیدار تاثیری روی سرنوشت آنها نخواهد داشت اما بروخه برای راهیابی به لیگ اروپا، روی امتیازات این بازی حساب ویژه ای باز کرده است. اشرف حکیمی، مدافع راست پاری سن ژرمن در مصاحبه پیش از بازی گفت:

هدف ما پیروزی است. ما در لیگ قهرمانان اروپا به میدان می رویم، جایی که همه می خواهند در آن حضور داشته باشند. این همان هدفی است که در هر بازی وجود دارد. این یک بازی انتقامی نیست، بلکه یک بازی جدید لیگ قهرمانان است. ما می خواهیم از این بازی و این رقابت لذت ببریم. در دورتموند مقابل بروخه قرار گرفته ام، یک تیم خوب با بازیکنان بسیار خوب. آنها در خانه بسیار قوی بودند و روز سه شنبه هم همینطور خواهد بود. آنها می خواهند همان کیفیت را نشان دهند. بازی مقابل موناکو؟ من فقط به بازی سه شنبه فکر می کنم. بعدا خواهیم دید در آن بازی چه پیش می آید.
دوم شدن در گروه؟ ناامید کننده نیست. باشگاه های زیادی بوده اند که توانستند پس از کسب مقام دوم در گروه، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شوند. حتی اگر قرار باشد در گروه دوم شویم، هدف این است که تا آخر این مسیر را طی کنیم. بدون در نظر گرفتن حریف، صدرنشینان گروه نیز ممکن است مقابل تیم های بزرگی به میدان بروند. ابتدا باید به بروخه و سپس به مرحله یک هشتم نهایی فکر کنیم.
من فصل را خوب شروع کرده ام و این شانس را داشته ام که چند گل هم به ثمر برسانم. اما من یک مدافع هستم و اولویت من دفاع کردن است. اما همچنین سعی می کنم به تیم کمک کنم تا بهتر از این شود. هدف اصلی من این است که در دفاع خوب ظاهر شوم و کاری کنم حریفان موفق به گلزنی نشوند. در حال حاضر اوضاع خوب پیش می‌رود. در حال تطبیق با تیم، هم‌تیمی‌هایم، و شهر پاریس هستم و البته که دارم فرانسوی هم یاد می گیرم.

مردم همیشه در مورد عملکرد ما صحبت می کنند، چه خوب بازی کنیم یا نکنیم. همیشه حرفی برای گفتن وجود دارد. ما به منتقدان احترام می گذاریم، اما این را هم در نظر بگیرید که تیم ما بازیکنان جدید زیادی دارد. پیش از هر چیزی ما باید یکدیگر را درک کنیم و تحت تعلیمات سرمربی تمرین کنیم. هماهنگی کم کم به دست خواهد آمد. ما پیشرفت خواهیم کرد و از آن لذت بیشتری خواهیم برد.
کیلیان ام باپه؟ ما دوست های خوبی هستیم، درک متقابل ما چیزی بود که به صورت طبیعی رقم خورد. هم سن و سال هستیم و علایق مشترک داریم. این باعث تقویت پیوند ما درون و خارج از زمین می شود.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.