شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

ایوان پریشیچ: مطمئنا اگر مودریچ مقابل اینتر بازی نکند کارمان راحت تر می شود؛ به دنبال صدرنشینی هستیم

ایوان پریشیچ: مطمئنا اگر مودریچ مقابل اینتر بازی نکند کارمان راحت تر می شود؛ به دنبال صدرنشینی هستیم

ایوان پریشیچ، وینگر کروات اینتر می گوید هدف این تیم در بازی مقابل رئال مادرید پیروزی و صدرنشین شدن در گروه است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اینتر نیوز، پریشیچ که به همراه اینزاگی در کنفرانس خبری قبل از مسابقه با رئال مادرید حاضر شد، پاسخگوی خبرنگاران بود:

به نظرم تفاوت چندانی در سبک بازی ما نسبت به فصل قبل وجود ندارد. ما با سیستمی مشابه بازی می کنیم و سالهاست از یکدیگر شناخت داریم. فقط امسال در لیگ قهرمانان بهتر عمل کرده ایم زیرا در مسابقات موقعیت های بیشتری ساخته ایم و گل های بیشتری زده ایم. با شایستگی به دور حذفی رسیدیم در حالی که فصل قبل تنها به صعود نزدیک شدیم.
سال گذشته پست من تغییر کرد (از وینگر به وینگ بک) و کمی کار سخت بود زیرا بازی در این پست از نقشی که قبلا داشتم دشوار تر بود. در مسابقات یورو به کرونا مبتلا شدم و در تابستان چند روز بیشتر استراحت کردم. سپس سخت کار کردم که نتایجش را می بینید و امیدوارم همینگونه ادامه دهم. دو سال گذشته برای من فوق العاده بوده، اما این دیگر مربوط به گذشته است. من و کل تیم تشنه موفقیت هستیم و می خواهیم امسال نیز دوباره قهرمانی را تجربه کنیم. تا چند ماه دیگر خواهیم دید که آیا فصل جاری بهترین فصل من خواهد بود یا نه، زیرا اگر در این فصل دستاوردی نداشته باشیم از آن لذتی نمی برم.
تمدید قرارداد؟ دوست ندارم در مورد آینده صحبت کنم. روی زمان حال تمرکز کرده ام و می خواهم نهایت تلاش خود به منظور کمک به تیم را انجام دهم. به دنبال این هستیم مرحله گروهی را با صدرنشینی به پایان ببریم. هنوز زمان وجود دارد، ما مذاکره خواهیم کرد و تا چند هفته دیگر خواهیم دید که چه اتفاقی رخ می دهد.وینیسیوس؟ او واقعاً در فرم خوبی است و ما از توانایی ها و سبک بازی او آگاهیم. تقریبا تمام بازی‌ های رئال مادرید را در این فصل دیده‌ ام و او به خوبی در حال کار بوده است. رئال مادرید تیم قدرتمندی است و فردا باید یک تیم باشیم و فوتبال خود را بازی کنیم. اگر همانگونه که در چند بازی گذشته کار کرده ایم بازی کنیم، فردا نیز بازی خوبی خواهیم داشت.

لوکا مودریچ؟ لوکا اول از همه یک مرد فوق العاده و سپس یک بازیکن بی نظیر است. او کاپیتان من است و برایش احترام زیادی قائل هستم. پر کردن جای خالی مودریچ ساده نیست و برای کسانی که بعد از او می آیند کار سخت خواهد بود، اما در کرواسی استعدادهای زیادی مانند بروزوویچ و کواچیچ را داریم که در پست او بازی می کنند و می توانند عملکرد بسیار خوبی داشته باشند. مطمئنا اگر فردا مودریچ بازی نکند کار برای ما ساده تر می شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.