چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

توتی: باید به مورینیو زمان داد؛ بازیکن قهرمان و ایجاد کننده تفاوت در ترکیب رم نمی بینم

توتی: باید به مورینیو زمان داد؛ بازیکن قهرمان و ایجاد کننده تفاوت در ترکیب رم نمی بینم

آاس رم با ژوزه مورینیو شروع بسیار خوبی داشت اما این هفته ها شرایط برای سرمربی پرتغالی مطابق انتظار پیش نمی رود. رم که چند هفته پیش در رتبه سوم و چهارم سری آ بود، اکنون در رتبه هفتم جدول قرار گرفته و 9 امتیاز با منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فاصله دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از کالچو مرکاتو، اسطوره رم گفت:

به عنوان یک هوادار باید بگویم که دوران خوبی را سپری نمی کنیم اما اگر رنج نکشید، طرفدار رم نیستید. ما به این فراز و نشیب ها عادت داریم اما به نظرم باشگاه و مورینیو به دنبال جلب رضایت هواداران هستند. پس باید به مورینیو زمان داد. برای موفقیت در فوتبال به ترکیبی از مدیران، مربیان و بازیکنان بزرگ نیاز دارید اما بازیکنان بیشترین تاثیر را دارند. فقط وقتی بازیکنان خوب دارید می توانید به دنبال کسب عناوین باشید. با احترام به ترکیب رم، من در حال حاضر بازیکن قهرمان و ایجاد کننده تفاوت در تیم نمی بینم. تیم صرفاً چند بازیکن خوب دارد که می توانند تحت شرایط خاصی، عملکرد خوبی داشته باشند. بیایید به مورینیو فرصت بدهیم. رم شایسته بازگشت به رقابت های بزرگ اروپایی است.
در بازی با اینتر پس از دو سال به المپیکو برگشتم. وقتی بازی های رم را در المپیکو تماشا می کنم، احساس بودن در خانه دارم. از استقبال هواداران تشکر می کنم و امیدوارم به زودی برگردم. قطعا هرگاه بحث رم به میان می آید، احساس خوبی پیدا می کنم. روز شنبه پیش از بازی با خانواده فریدکین صحبت کردم اما حضور من در المپیکو به دلیل قراردادم با دیجیتال بیتس بود. [دیجیتال بیتس، اسپانسر رم است و توتی سفیر جهانی این شرکت شده است]
تیم ملی ایتالیا؟ پلی آف برای ما خاطرات تلخ و شیرینی به همراه داشته است. باید به این تیم و مانچینی اعتماد کرد چون ایتالیا همین چند ماه پیش قهرمان اروپا شد. باید امیدوار باشیم به جام جهانی برویم چون عدم حضور آتزوری در جام جهانی، فاجعه است. جام جهانی بدون ایتالیا فقط یک سرگرمی خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.