سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

چالهان تا قبل از سکته اریکسن از هیچ باشگاهی پیشنهاد نداشت

زلاتان ابراهیموویچ: یونایتد فقط از دور، باشگاهی بزرگ است!

زلاتان ابراهیموویچ: یونایتد فقط از دور، باشگاهی بزرگ است!

زلاتان ابراهیموویچ در بخشی از کتاب جدید خود در مورد هاکان چالهان اوعلو صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Milan Posts، هاکان چالهان اوعلو پس از 4 فصل حضور در میلان، در پایان فصل 21-2020 قراردادش را تمدید نکرد و به صورت آزاد از روسونری جدا شد تا به اینتر ملحق شود. زلاتان ابراهیموویچ در بخشی از کتاب جدید خود راجع به انتقال هم تیمی سابقش صحبت کرده است.

(در یورو 2020) کریستین اریکسن دچار ایست قلبی شد. بنابراین اینتر در آن زمان به بازیکنی نیاز داشت که بتواند در پست او بازی کند؛ این گونه بود که در برای ورود هاکان باز شد. پیش از این حادثه، هاکان نه از اینتر و نه از هیچ باشگاه دیگری پیشنهاد نداشت. 

در یکی از قسمت های منتشر شده در آن، اعلام کرده یونایتد دارای ذهنیتی کوچک است.

رونی 13 سال در منچستریونایتد حضور داشت و تمام جام های ممکن را به همراه این تیم به دست آورد. او 253 گل برای شیاطین سرخ به ثمر رساند و به عنوان آقای گل تاریخ باشگاه شناخته می شود. با این حال، نحوه ترک باشگاه از سوی رونی، مورد پسند زلاتان قرار نگرفته و او لب به انتقاد در این باره گشوده است.

مهاجم 40 ساله و گلزن میلان که قبل از حضور در آمریکا، دو فصل برای منچستریونایتد بازی کرده و در زمان رفتن رونی در اولدترافورد بوده، در این باره نوشته است.

زلاتان توضیح داده که یونایتد بلافاصله بعد از خروج رونی از باشگاه، اسمش را از روی کمد رختکن پاک کرده است. این مهاجم کهنه کار سوئدی احساس کرده رونی هیچ وقت عضوی از باشگاه نبوده و چنین رفتاری را دور از احترام دانسته است:

باورم نمی شود همه به یونایتد به چشم باشگاهی بزرگ نگاه می کنند. آنها فکر می کنند یونایتد باشگاهی ثروتمند و یکی از قدرتمندترین ها در دنیا است. از بیرون که نگاه می کنید، همین طور به نظر می رسد و من هم همین نظر را داشتم، ولی وقتی خودم آنجام رفتم، ذهنیتی کوچک و بسته دیدم!

گفتنی است زلاتان در حال حاضر با میلان، صدرنشین سری آ است و به دنبال رسیدن به قهرمانی ایتالیا و افزودن به تعداد جام هایش است در حالی که رونی در حال حاضر، سرمربیگری دربی کانتی در چمپیونشیپ انگلیس را به عهده دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.