پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

جاودانی: برای پرونده بازیکن گابنی گل‌ گهر در حال استعلام از چند مرجع مختلف هستیم

جاودانی: برای پرونده بازیکن گابنی گل‌ گهر در حال استعلام از چند مرجع مختلف هستیم

رضا جاودانی در خصوص پرونده شکایت چند باشگاه از گل‌ گهر سیرجان صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، رضا جاودانی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت شکایت باشگاه‌های استقلال، سپاهان و پیکان از باشگاه گل‌گهر به دلیل استفاده این باشگاه از یک بازیکن گابنی به تسنیم گفت:

همانطور که می‌دانید ما نمی‌توانیم درباره وضعیت پرونده صحبت کنیم، اما می‌توانم بگویم که در حال استعلام از مراجع مختلف هستیم.
جاودانی درباره اینکه به نظرش چه زمانی رأی این پرونده صادر خواهد شد، گفت:

ما از مراجع مختلف استعلام گرفته‌ایم و طبیعتاً تا جواب آنها بیاید، کمی زمان‌ خواهد برد. این را فقط بگویم که روز گذشته (دوشنبه) جلسه‌ای در همین خصوص برگزار شد و از ساعت 2 تا 7 بعدازظهر فقط در مورد همین پرونده بحث کردیم، این پرونده از ابعاد مختلف نیاز به بررسی دارد.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اینکه «در هفته‌های اخیر اعتراضات به داوری در جریان بازی و نشست‌های خبری به اوج خود رسیده است و آیا پرونده‌ای در این خصوص در کمیته انضباطی تشکیل شده است یا خیر؟»، تصریح کرد:

برای تشکیل پرونده یا باید تخلف جزو ماده 71 آیین‌نامه انضباطی (توهین، افترا، نشر اکاذیب) باشد، یا اینکه شاکی خصوصی وجود داشته باشد. حالا این شاکی خصوصی می‌تواند شخص داور یا کمیته داوران باشد. در همین زمینه هم یکی دو شکایت داشتیم و پرونده تشکیل شده است.
«آیا برای دربی و اعتراضات و مصاحبه‌ها علیه داوری نیز پرونده تشکیل شده است؟»، جاودانی در واکنش به این پرسش گفت:

خیر! فعلاً هیچ گزارش از دربی به دست ما نرسیده است.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.