پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

علاقه بروسیا دورتموند به داروین نونیز و دنیس زکریا

علاقه بروسیا دورتموند به داروین نونیز و دنیس زکریا

هر چند بروسیا دورتموند موفق شد که ارلینگ هالند را این فصل حفظ کند، اما با بند 75 میلیون یورویی که در قرارداد این بازیکن وجود دارد، بعید است که بتواند در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان سال بعد نیز موفق به اینکار شود، بدین منظور آن ها جایگزینانی را برای این غول نروژی در نظر گرفته اند. با اینحال در دورتموند امیدواری زیادی وجود دارد که آن ها هالند را برای فصل بعد نیز می توانند در تیم خود نگه دارند.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از اشپورت آینتس، تابستان گذشته، انتقال داروین نونیز 22 ساله اهل اروگوئه، مهاجم بنفیکا به بروسیا دورتموند به طور جدی مورد بحث قرار گرفته بود، اما تنها با این فرض که ارلینگ هالند زنبور ها را ترک می کرد، قرار بود به سراغ جذب این بازیکن بروند. با اینحال پس از اینکه مشخص شد هالند در این فصل برای بروسیا دورتموند بازی خواهد کرد، پرونده این انتقال برای دورتموند بسته شد. اما برای سال آینده، سران دورتموندی متقاعد شده اند که شانس خوبی برای حفظ هالند در تابستان سال آینده دارند، با اینحال حتی در صورت فروش هالند، مبلغ درخواستی 50 تا 60 میلیون یورویی بنفیکا برای دورتموند زیاد است و آن ها بعید است به سراغ این مهاجم اهل اروگوئه بروند. بایرن مونیخ، یوونتوس، بارسلونا، اتلتیکو مادرید و میلان نیز به این بازیکن علاقه مند هستند.

به نقل از اسکای، مذاکرات بسیار خوبی بین بروسیا دورتموند و دنیس زکریا 25 ساله اهل سوئیس، هافبک بروسیا مونشن گلادباخ در جریان است، آن ها حتی در برخی از موارد نیز به توافق رسیده اند، اما زکریا در تابستان 2022 بازیکن آزاد است و انتخاب های زیادی دارد، هنوز تصمیم در رابطه با باشگاه آینده خود نگرفته است. گفتنی است که باشگاه های لیورپول، رم، یوونتوس، بارسلونا و منچستر سیتی نیز به این بازیکن علاقه مند هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.