پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

لواندوفسکی سکوتش را شکست: ناامید شدم؛ امیدوارم صحبت های مسی، فقط حرف نباشد!

لواندوفسکی سکوتش را شکست: ناامید شدم؛ امیدوارم صحبت های مسی، فقط حرف نباشد!

روبرت لواندوفسکی، ستاره 33 ساله بایرن مونیخ با وجود داشتن یک فصل بسیار خوب و ثبت بیشترین گل در سال 2021، در رقابت با لیونل مسی برای کسب توپ طلای 2021 فرانس فوتبال شکست خورد.

به گزارش ایران ورزشی؛ روبرت لواندوفسکی یک هفته پس از ناکامی در کسب این جایزه در مصاحبه با برنامه تلویزیونی Moc Futbolu لهستان، احساسات حقیقی خود پس از شکست در رقابت برای فتح توپ طلا را بیان کرد:

ناراحت هستم. چیزی برای مخفی کردن ندارم. نمی توانم بگویم راضی هستم زیرا دقیقا قضیه برعکس است. احساس نارضایتی دارم چون به کسب جایزه خیلی نزدیک بودم. البته به بازی کردن لیونل مسی و تمام دستاوردهایی که داشته احترام می گذارم اما این حقیقت که من توانستم با او رقابت کنم، نشان می دهد من در چه سطحی از بازی بودم. با این حال من ناراحت هستم و خیلی خوب بود که پس از مراسم گالا، بازی وسط هفته نداشتیم.
لیونل مسی پس از فتح توپ طلای 2021 گفت لواندوفسکی شایسته تمجید است و باید توپ طلای 2020 به او می رسید چون شایستگی اش را داشت. او به فرانس فوتبال پیشنهاد کرد که توپ طلای 2020 را به لواندوفسکی بدهند؛ چیزی که بسیاری از فوتبال دوستان دنیا با آن موافق هستند. مهاجم لهستانی بایرن مونیخ در این باره گفت:

  راستش را بخواهید صحبت های مسی را دوست داشتم اما امیدوارم این یک بیانیه صادقانه از طرف یک بازیکن بزرگ باشد، نه فقط کلمات بی ارزش. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.