سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

ما هم در زمین حافظیه چندان راحت نیستیم

مهربان: رتبه فجر سپاسی در پایان فصل تک رقمی می‌شود

مهربان: رتبه فجر سپاسی در پایان فصل تک رقمی می‌شود
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

حسین مهربان، مهاجم سابق پدیده که به دلیل سپری کردن دوران خدمت سربازی‌اش به تیم فجرسپاسی شیراز پیوسته، موفق شد نخستین گل خودش را در مصاف حساس خانگی تیم فجر در مقابل فولاد خوزستان به ثمر برساند.

به گزارش ایران ورزشی؛ حسین مهربان، مهاجم سابق پدیده که به دلیل سپری کردن دوران خدمت سربازی‌اش به تیم فجرسپاسی شیراز پیوسته، موفق شد نخستین گل خودش را در مصاف حساس خانگی تیم فجر در مقابل فولاد خوزستان به ثمر برساند.

از بازی با فولاد شروع کنیم. 
بازی بسیار سختی بود و ما به این نکته به خوبی اشراف داشتیم و می‌دانستیم که با حریف سر سختی بازی داریم؛ تیمی که از بازیکنان و کادر فنی خوبی بهره می‌برد. با این وجود و از آنجا که میزبان بودیم فقط برای پیروزی به مصاف تیم فولاد رفتیم تا سه امتیاز کامل بازی خانگی را از آن خود کنیم اما بدشانسی و بدبیاری اجازه نداد به حق واقعی خودمان برسیم و چیزی جز نتیجه مساوی نصیب ما نشد.
مساوی نتیجه عادلانه‌ای بود؟
نه به هیچ وجه مساوی نتیجه عادلانه‌ای نبود و حق فجر پیروزی با اختلاف چند گل بود اما متأسفانه در فوتبال همیشه تیم بهتر و تیمی که بیشتر موقعیت گل خلق می‌کند، برنده نیست و به نوعی فوتبال روی بد خودش را به ما نشان داد تا در عین شایستگی به نتیجه‌ای بهتر از تساوی نرسیم و به ناچار به یک امتیاز خانگی بسنده کنیم.
جواد نکونام از کیفیت چمن حافظیه به شدت گلایه داشت.
ما هم در زمین حافظیه چندان راحت نیستیم اما فعلاً بضاعتمان همین زمین است و در همین زمین هم نمایش‌های خیلی خوبی ارائه می‌دهیم. چه بسا که در شرایط برابر مقابل فولاد و در حالی که زمین حافظیه کیفیت نداشت، چندین موقعیت گل خوب خلق کردیم که با بدشانسی خیلی از این فرصت‌ها را از دست دادیم و تنها از یکی از فرصت‌هایمان استفاده کردیم که منجر به گل شد. تیم فولاد هم فرصت چندانی نداشت و تنها روی یک غافلگیری و از روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید و حرف خاصی جز آن صحنه نداشت.
روزهای خوبی در پدیده داشتی، در فجر هم تکرار می‌شود؟
بله من حدود 8 سال خیلی خوب را در پدیده سپری کردم و گل‌های خوبی را برای این تیم به ثمر رساندم اما به فجر آمده‌ام تا روزهای خوبم را با پدیده در فجر هم دنبال کنم. دیر به تیم فجر اضافه شدم اما برای درخشش و موفقیت در تیم جدیدم انگیزه‌های زیادی دارم.
فجرسپاسی که در این فصل جزو تیم‌های سقوط‌کننده نخواهد بود؟
نسبت به بقیه تیم‌ها تیم جوان‌تری داریم اما به هیچ وجه فجر سقوط نخواهد کرد چون کادر فنی و بازیکنان خیلی خوبی داریم و حتماً در پایان فصل یکی از رده‌های تک رقمی را کسب خواهیم کرد. به قدرت تیم‌مان شک ندارم و ان‌شاءالله با تلاش‌مان به هدفی که داریم دست خواهیم یافت.
این هفته با آلومینیوم اراک بازی دارید.
تیم اراکی تیم خیلی خوبی در لیگ نشان داده و باختی هم نداشته به همین دلیل هم بازی خیلی دشواری را مقابل تیم اراکی پیش‌بینی کرده‌ایم اما با وجود تمام سختی‌هایی که وجود دارد در اراک فقط برای برد و کسب سه امتیاز به مصاف تیم آلومینیوم می‌رویم. هر تیمی که تمرکز بیشتری داشته باشد برنده دیدار خواهد بود و ما هم سعی خواهیم کرد با روحیه و تمرکز بالا به مصاف آلومینیوم اراک برویم و به خواسته‌های خودمان هم برسیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.