جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

خاویر زانتی: رئال مادرید مرا می خواست اما خودشان می دانستند اینتر خانه من است

خاویر زانتی: رئال مادرید مرا می خواست اما خودشان می دانستند اینتر خانه من است

امشب تیم های رئال مادرید و اینتر برای صدرنشینی در گروه D جدال حساسی در سانتیاگو برنابئو دارند.

به گزارش ایران ورزشی؛ مارکا مصاحبه ای را با خاویر زانتی، نایب رییس باشگاه اینتر ترتیب داده که در آن اسطوره آرژانتینی افعی ها در خصوص پیشنهادی که از رئال مادرید داشت و وفاداری به اینتر صحبت کرد:

بله قبلا فرصت انتقال به رئال مادرید را داشتم. پیش تر گفته بودم که از علاقه چنین باشگاه بزرگی به خودم احساس غرور می کنم. در آن زمان، خورخه والدانو مدیر ورزشی رئال مادرید بود اما همه داستان مرا می دانند و آن ها می دانستند اینتر خانه من است. به همین علت تصمیم گرفتم در اینتر بمانم. از اینتر نرفتم چون باشگاهی با تاریخی غنی است. اگرچه مشکلاتی در اینتر داشتم اما می خواستم وقتی که از اینتر می روم، اثر بزرگی در این باشگاه گذاشته باشم. من کاپیتان بودم و مسئولیت زیادی داشتم؛ به همین خاطر ماندنی شدم.
کاپیتان اسبق نراتزوری در خصوص بازی امشب اینتر و رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو گفت

بازی در خانه رئال مادرید خیلی سخت است و آن ها با بازی های بزرگ آشنا هستند. تیم ما هم به لطف اینزاگی و بازیکنان خوبش، عملکرد خوبی داشته و حس می کنم یک بازی متعادل خواهیم داشت. اینتر ترسناک نیست؟ نه، این طور نیست. اینتر شخصیت و کیفیت خودش را دارد و می خواهیم این را در سانتیاگو برنابئو اثبات کنیم. ممکن است ببریم یا ببازیم اما شخصیت و هویت اینتر کاملا مشخص است. بازی در سانتیاگو برنابئو در فینال 2010؟ آن یک شب رویایی و یکی از بهترین شب های فوتبالم بود زیرا یادآور تاریخ باشگاه اینتر برای من است؛ ما پس از 45 سال توانستیم لیگ قهرمانان اروپا را فتح کنیم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.