سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

الگری: نمی توانیم کل فصل با سیستم 1-3-2-4 بازی کنیم؛ باید در اروپا بهتر از دو سال پیش باشیم

الگری: نمی توانیم کل فصل با سیستم 1-3-2-4 بازی کنیم؛ باید در اروپا بهتر از دو سال پیش باشیم

یوونتوس فردا شب در خانه یک بازی نسبتا ساده مقابل مالموی سوئد دارد و البته کورسوی امیدی دارد که چلسی نتواند زنیت را ببرد و خودشان با پیروزی در این دیدار، صدرنشین شود.

به گزارش ایران ورزشی و وب سایت یوونتوس، ماسیمیلیانو الگری سرمربی یووه در کنفرانس خبری پیش از بازی با مالمو در هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا، پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

فردا ماتیا پرین درون دروازه می ایستد. دنیله روگانی، الکس ساندرو و آدریان رابیو هم از ابتدا بازی می کنند. امیدوارم ماتیا دی شیلیو هم بتواند دقایقی بازی کند. کولوسفسکی هفته آینده بر می گردد. بازیکنان جوانی چون د وینتر و میرتی به تیم اصلی فراخوانده شده اند. سوله نمی تواند در لیست بی قرار گیرد اما فردا امیدواریم بازیکنان جوانی که شایستگی بازی کردن را دارند، دقایقی به میدان بروند. آرتور ملو هم می تواند فردا بازی کند. پائولو دیبالا به بازی کردن نیاز دارد و استراحت نخواهد کرد. بونوچی هم می تواند مهره فیکس دیگر باشد.
ما باید فردا مقابل مالمو بازی خوبی ارائه دهیم تا بتوانیم برای بازی روز شنبه مان به خوبی آماده شویم. با سیستم جدید، سازمان و نظم مان در زمین کمی بیشتر شده اما بازی کردن با این سیستم در طول فصل، قطعی نخواهد بود. مقلا ما فردا بازیکنانی در دسترس داریم که می توانند در جناحین بازی کنند. بردن مهم است زیرا وقتی بازی هایتان را می برید، رضایت بیشتری دارید و بهتر کار می کنید. رویکرد در بازی خیلی مهم است. اگر بتوانیم توانایی هایمان را نشان دهیم، خوب بازی می کنیم و می بریم. در لیگ جا مانده ایم و چهار تیم اول با سرعت دور می شوند. باید به پیروزی هایمان ادامه دهیم، گام به گام پیش برویم و بعد ببینیم چه می شود.

فکر می کنم لیورپول، بایرن مونیخ، منچسترسیتی، رئال مادرید و پاری سن ژرمن مدعیان اصلی لیگ قهرمانان اروپای امسال هستند. باید در لیگ قهرمانان اروپا، شرایط مان را نسبت به دو سال گذشته بهتر کنیم. باید در مرحله یک هشتم با شرایط خوبی حضور یابیم و مرحله حذفی یعنی شروع یک تورنمنت جدید. روز دوشنبه خواهیم دید با چه قرعه ای روبرو می شویم و البته در این مسیر به کمی شانس هم نیاز است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.