پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

ناگلزمان: با بهترین ترکیب ممکن بازی خواهیم کرد؛ بارسلونا را هنوز هم یکی از شانس های قهرمانی می دانم

ناگلزمان: با بهترین ترکیب ممکن بازی خواهیم کرد؛ بارسلونا را هنوز هم یکی از شانس های قهرمانی می دانم

یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری پیش از بازی با بارسلونا حاضر شد و در مورد غایبان بایرن مونیخ در این دیدار، تقابل با بارسلونا و سایر مسائل صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، یولیان ناگلزمان در این کنفرانس خبری گفت:

لئون گورتسکا متاسفانه دوباره مجبور به ترک تمرینات شد و برای بازی فردا در دسترس نخواهد بود. سرژ گنابری مقابل دورتموند دچار مصدومیت عضلانی شد و او نیز فردا بازی نخواهد کرد. چوپوموتینگ هنوز کمی مشکل دارد و با تیم تمرین نکرده است. یوسوا کیمیش فردا تست خواهد داد و طبیعتاً از قرنطینه خارج می شود اما منطقی نیست که فردا به او بازی دهیم. باید به بازی شنبه نیز توجه کنیم. لوکاس هرناندز خوب است اما مطمئن نیستم که با توجه بازی مهم روز شنبه مقابل ماینتس، او در بازی فردا فیکس باشد. در مورد سابیتزر، او هنوز به زمان نیاز دارد، او در حال انجام تمرینات انفرادی است. هنوز زمان لازم است.
خوشحالیم که در حالی پا به این بازی می گذاریم که صدرنشینی مان در جدول تضمین شده است. با این وجود، این بازی هنوز هم بازی مهمی است. لیگ قهرمانان همیشه چیز خاصی است و می خواهیم همه چیز برای سایر تیم های گروه نیز عادلانه باشد. سیستم چرخشی در بازی فردا؟ با بهترین ترکیب ممکن بازی خواهیم کرد. کینگزلی کومان؟ برای او واقعاً خوشحالم. ویژگی های او ماهیت متفاوتی دارند. تمام کنندگی او به طرز قابل توجهی پیشرفت کرده است. او در موقعیت یک به یک واقعاً خوب است و همچنین یک پاسور بسیار خوب است. من می خواهم او را برای چندین سال اینجا نگه دارم.

  بارسلونا؟ ژاوی و تیمش جلسات تمرینی زیادی نداشته اند. آن ها اکنون نسبت به قبل بالاتر دفاع می کنند. در مقابله با پرسینگ حریف نیز فعال تر هستند. از طرفی، این کار فضایی را در پشت مدافعان ایجاد می کند چون پوشش تمام فضاها در تمام بازی، سخت است. بارسلونا تیم بسیار خوبی با بازیکنانی در سطح جهانی است. آن ها در جدول تحت فشار هستند و باید پیروز شوند، آن ها هر کاری می کنند تا در این بازی پیروز شوند. قضیه این نیست که آن ها را از رقابت حذف کنیم، بلکه قضیه اهمیت سه امتیاز برای ماست. من هنوز هم بارسلونا را به عنوان یکی از شانس های قهرمانی می بینم. لاماسیا اکنون دوباره بازیکنان خوبی را به دنیای فوتبال معرفی می کند. شاید در 3 یا 4 سال اخیر این طور نبوده است. بارسلونا هنوز هم بازیکنان بسیار خوبی دارد. با فرنکی دی یونگ، آن ها یکی از بهترین هافبک های دنیا را دارند. فکر می کنم آن ها در مسیر درستی قرار دارند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.