سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

بایرن خواهان تمدید قرارداد با لواندوفسکی تا سال 2025

بایرن خواهان تمدید قرارداد با لواندوفسکی تا سال 2025

روبرت لواندوفسکی تا سال 2023، نیکلاس زوله و سرژ گنابری نیز تا سال 2022 با بایرن مونیخ قرارداد دارند. حال با توجه به این قرارداد این 3 بازیکن رو به اتمام است، اینکه باشگاه در تلاش برای تمدید قرارداد با آن ها است. با توجه به بحران مالی ناشی از همه گیری ویروس کرونا، درخواست هایی که این 3 بازیکن از بایرن مونیخ دارند، مطلوب این باشگاه نیست.

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از AZ، بایرن مونیخ می خواهد قرارداد روبرت لواندوفسکی را تا سال 2025 تمدید کند.سفر ناگلزمان، صالح حمیدزیچ و کان به پاریس برای شرکت در مراسم توپ طلا، نمایشی برای قدردانی از این بازیکن بود. ارلینگ هالند هرگز گزینه جدی برای باشگاه نبوده است. با اینحال نشانه هایی از پیچیده شدن روند مذاکرات وجود دارد که عمده آن ها به خاطر پینی زهاوی مدیر برنامه های روبرت لواندوفسکی است. زهاوی و حمیدزیچ پس مذاکرات بر سر تمدید قرارداد آلابا روابط خوبی با یکدیگر ندارند. کارل هاینتس رومنیگه که در این بین یک میانجی بود دیگر در باشگاه حضور ندارد و حال اولیور کان نقش او را به عهده خواهد داشت.

همچنین انتظار می رود که روند تمدید قرارداد با نیکلاس زوله و سرژ گنابری نیز تا سال آینده ادامه پیدا کند. سران بایرن مونیخ از بازیکنان انتظار دارند که اثرات اقتصادی بحران کرونا را در نظر بگیرند. آینده نیکلاس زوله همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد، اگرچه باشگاه از عملکرد او در این فصل راضی است، اما اولیور کان به صراحت اعلام کرد که محدودیت های مالی وجود دارد که به هیچ وجه از آن ها عبور نخواهیم کرد. در مورد سرژ گنابری، اوضاع متفاوت است و احتمال تمدید قرارداد بیشتر است. این بازیکن در بایرن مونیخ احساس راحتی می کند و باشگاه هم خواهان او است. با اینحال هنوز اختلافاتی در مورد رقم حقوق دریافتی وجود دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.