سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

لوفتوس چیک: می دانستم با وجود هافبک هایی که در چلسی حضور دارند، کارم بسیار سخت خواهد بود

لوفتوس چیک: می دانستم با وجود هافبک هایی که در چلسی حضور دارند، کارم بسیار سخت خواهد بود

روبن لوفتوس چیک، هافبک چلسی همراه با توماس توخل در کنفرانس خبری پیش از تقابل با زنیت حاضر شد و در مورد نقش خود در چلسی و انتقال قرضی اش به فولام صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، روبن لوفتوس چیک در این کنفرانس خبری گفت:

من باید صبوری می کردم. همان طور که می دانید، بازیکنان خوب بسیاری به خصوص در خط هافبک در تیم وجود دارند. الان چند مصدوم داریم و شاید من در ترکیب قرار بگیرم و باید آماده باشم. بازی در پستی دفاعی تر؟ هر جایی که بازی کنم، احساس راحتی می کنم. من از بازی کردن لذت می برم و این موضوع، وظایف متفاوتی را به همراه دارد.
چگونه اشتباهات وارد بازی شما می شود؟

گاهی فوتبال می تواند بسیار سریع تغییر کند اما می توانم بگویم این طور نبوده که ما افتضاح بازی کرده باشیم. ما فقط چند اشتباه داشتیم که برای ما گران تمام شده اند. به غیر از آن، ما فوتبال خوبی ارائه داده ایم و نتایج همه چیز را نشان نمی دهند. فکر می کنم ما نیاز داریم مطمئن شویم که از پایه و اساس بازی ما محافظت شود. اگر موارد پایه ای را در بالاترین سطح نگه داریم، اشتباهات کم می شوند.
انتظار داشتی که تا این حد بازی کنی؟

من برای پیش فصل به اینجا برگشتم و واقعاً احساس آمادگی می کردم. احساس می کردم در آماده ترین دورانی هستم که تا الان تجربه کرده ام و این برای من زمینه خوبی برای عملکرد عالی و تمرین عالی ایجاد کرد. من می دانستم که با وجود هافبک هایی که در تیم حضور دارند، کارم بسیار سخت خواهد بود و همیشه می خواستم شانسم را امتحان کنم و ببینم همه چیز چطور پیش می رود. در نهایت این طور شد که من به خاطر مصدومیت ها زیاد بازی می کنم و شما هرگز نمی دانید فوتبال چه چیزی برای شما در پیش دارد. فقط باید برای آن آماده باشید.
دوران حضور قرضی ات در فولام؟

فکر می کنم درک بالایی از این موضوع وجود داشت که بازگشت از مصدومیت و جدایی قرضی به مقصد این تیم، چقدر سخت است. وقتی برای پیش فصل به اینجا برگشتم، احساس خوبی داشتم و برای من، همه چیز فقط تمرکز روی تمرینات و عالی بازی کردن بود. فولام دوره سختی برای من بود، در نتیجه باید آن را فراموش کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.