جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

افنبرگ: دوران بازی متس هوملس به پایان رسیده است

افنبرگ: دوران بازی متس هوملس به پایان رسیده است

بروسیا دورتموند و بایرن مونیخ در هفته چهاردهم بوندسلیگا در سیگنال ایدونا پارک مقابل یکدیگر قرار گرفتند و دورتموند با نتیجه 2 بر 3 مغلوب بایرن مونیخ شد. متس هوملس در این بازی عملکرد بسیار ضعیفی شد و در هر3 گل بایرن مونیخ، مقصر بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اشپورت آینتس، اشتفان افنبرگ اسطوره بایرن مونیخ به انتقاد از هوملس می پردازد و معتقد است که دوران او رو به پایان است. افنبرگ گفت:

اگر متس هوملس در صحنه های مهم بازی مرتکب چنین اشتباهاتی نمی شد، شاید دورتموند بازی را نمی باخت.
افنبرگ در جواب سوال اینکه آیا دوران متس هوملس به پایان رسیده؟

  بله، او 32 ساله است و چندین سال پیش بزرگترین عناوین خود را به دست آورده است. به عنوان مثال قهرمانی جهان در سال 2014، البته که او دیگر سریع نیست. با اینحال او شاید دیگر نتواند به عنوان مدافع وسط در سیستم 3 دفاعه عملکرد خوبی داشته باشد اما می تواند تا چندسال به عنوان مدافع چپ میانی بازی کند. به طور کلی بروسیا دورتموند باید خود را در خط دفاعی تقویت کند.
افنبرگ در مورد داوری فلیکس تسوایر در درکلاسیکر:

  هیچ ایرادی به او وارد نیست. در مورد برخورد لوکاس هرناندز با مارکو رویس در محوطه جریمه، در هر صورت قبل از آن ارلینگ هالند در آفساید قرار داشت.

افنبرگ در مورد اظهارات جود بلینگام بعد از بازی در مورد تسوایر:

  جود به کسی توهین نکرد و صرفا یک واقعیت را بازگو کرد. هرچند حرف او ناخوشایند بود اما جریمه یا تعلیق برای او بیش از حد است.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.