شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

وضعیت قرمز کرونا در تاتنهام؛ تست 6 بازیکن مثبت شد!

وضعیت قرمز کرونا در تاتنهام؛ تست 6 بازیکن مثبت شد!

نتیجه تست 6 بازیکن و دو نفر از اعضای کادر فنی باشگاه تاتنهام مثبت شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اتلتیک، در آخرین تست انجام شده از بازیکنان و کادر فنی باشگاه تاتنهام تست 6 بازیکن و دو نفر از اعضای کادر فنی باشگاه لندنی مثبت شده است تا تیم کونته با بحرانی جدی مواجه شود. با توجه به فشردگی مسابقات در ماه دسامبر و ژانویه این تعداد بازیکن کرونایی می تواند آسیبی جدی به تیم تاتنهام و تاکتیک های مربی ایتالیایی این تیم ایجاد کند. تاتنهام باید در طول دو هفته آینده مقابل رن، برایتون، لستر، لیورپول و وست هم قرار بگیرد.

با توجه به قوانین کرونا در کشور انگلیس هر فردی که نتیجه مثبت تست کرونا داشته باشد باید به مدت 10 روز در قرنطینه خانگی قرار بگیرد و در بهترین حالت این 6 بازیکن که نامشان هنوز منتشر نشده است دستکم سه بازی آینده تیمشان را از دست خواهند داد. البته اگر تست مجددی که امروز از این بازیکنان گرفته می شود، منفی باشد، نیازی به قرنطینه نخواهد بود.

در ماه اکتبر نیز اتفاقی مشابه برای بازیکنان تاتنهام افتاده بود و بعد از بازی های ملی اگر چه نتیجه تست دو بازیکن این تیم مثبت اعلام شد اما اندکی بعد مشخص شد این نتایج کاذب بوده است. در حال حاضر اگر هر 6 بازیکن تاتنهام قطعا هم به کرونا دچار شده باشند، بازی این تیم مقابل رن به تعویق نخواهد افتاد. با توجه به قوانین یوفا، تنها در صورتی مسابقه به تعویق می افتد که یک تیم کمتر از 13 بازیکن در ترکیب خود داشته باشد یا هیچ دروازه بانی نداشته باشد که این قانون برای تاتنهامی ها صدق نمی کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.