شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

ایوان گازیدیس: مبارزه با سرطان مرا به آدم بهتری تبدیل کرد

ایوان گازیدیس: مبارزه با سرطان مرا به آدم بهتری تبدیل کرد

ایوان گازیدیس که در سال 2009 به عنوان مدیر فنی آرسنال منصوب شده بود تا سال 2018 در این باشگاه مشغول به کار بود و بعد از آن در میلان نیز همین مسئولیت و شغل را به عهده گرفت. این مرد 56 ساله متاسفانه به طرز غم انگیزی به سرطان مبتلا شد و مجبور شد مدتی را به درمان این بیماری بگذراند.

به گزارش ایران ورزشی، اکنون بیماری ایوان گازیدیس در مسیر بهبودی است. او در مصاحبه با تلگراف در مورد مشکلات این بیماری گفت:

من خوش شانس بودم، علائمی در لوزه هایم بود اما به دیگر اعضای بدنم سرایت نکرده بود. مطمئنم واکنش هرکسی در برخورد با این موضوع متفاوت است، اما من شوکه نشدم. فقط این سوال ها را داشتم که شانس من چقدر است؟ بهترین گزینه درمانی چیست؟ چگونه به خانواده ام خبر بدهم؟ در مورد کارم چه کنم؟
بعد از آن گازیدیس برای گذراندن روند درمانی خود به نیویورک رفت. او در مورد دوران حضور خود در این شهر گفت:

  شاید عجیب به نظر برسد، ولی شگفت انگیر بود. این امکان را به من داد که رشد کنم، همدل تر باشم و توانستم دوستان جدیدی را پیدا کنم و همچنین با افرادی که ارتباطم را با آن ها از دست داده بودم، دوباره رابطه برقرار کردم. شما در آنجا این احساس را داشتید که عضوی از یک جامعه هستید و تازه متوجه می شوید که افرادی با مشکلات بزرگتری نسبت به شما نیز وجود دارند.
گازیدیس برای اولین بار در این فصل، در بازی میلان مقابل ساسالو به سن سیرو بازگشت.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.