پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

پاری‌سن‌ژرمن 4 - کلوب بروژ 1|بریس زوج مسی و امباپه در شب آرام پاریس

پاری‌سن‌ژرمن 4 - کلوب بروژ 1|بریس زوج مسی و امباپه در شب آرام پاریس

پاری سن ژرمن در دیداری تشریفاتی موفق به کسب پیروزی مقابل بروخه شد.

ایران ورزشی - پاری سن ژرمن و بروخه در چارچوب بازی های هفته آخر مرحله گروهی فصل 22-2021 لیگ قهرمانان در گروه A به مصاف هم رفتند که در نهایت پاری سن ژرمن با بریس ام باپه و مسی توانست با نتیجه 4-1 پیروز شود. نونو مندس در دقیقه 50 به علت مصدومیت تعویض شد و جای خود را به تیلو کرر داد. هر دو دروازه بان در این دیدار 5 سیو داشتند.
پاری سن ژرمن 1-0 بروخه؛ کیلیان ام باپه 2': کیلیان ام باپه و نونو مندس با پاسکاری های متوالی توپ را از سمت چپ تا محوطه جریمه پیش بردند. نونو مندس اقدام به ارسال توپ کرد اما توپش به سمت دروازه رفت. مینیوله این توپ را به شکلی ناقص دفع کرد و توپ برگشتی را کیلیان ام باپه با شوتی سرضرب وارد دروازه کرد.

پاری سن ژرمن 2-0 بروخه؛ کیلیان ام باپه 7': آنخل دی ماریا با پاس بلند زیبایی، توپ را به پشت مدافعان و برای کیلیان ام باپه انداخت. این مهاجم فرانسوی نیز با یک والی زیبا گل دوم خود و پاری سن ژرمن را به ثمر رساند.

پاری سن ژرمن 3-0 بروخه؛ لیونل مسی 38': در یک حمله سریع از پاری سن ژرمن، کیلیان ام باپه به خوبی بازیکن حریف را جا گذاشت و سپس با تغییر منطقه بازی، توپ را به مسی رساند. لیونل مسی نیز با توپ تا پشت محوطه جریمه پیشروی کرد و سپس با شوتی زیبا از پشت محوطه، دروازه بروخه را باز کرد.

پاری سن ژرمن 3-1 بروخه؛ متس ریتس 68': نوا لانگ تا داخل محوطه جریمه پاری سن ژرمن پیش رفت و مدافعان را به سمت خود کشید. سپس با پاسی کوتاه، توپ را برای ریتس کاشت و این بازیکن با شوتی زیبا، دروازه پاری سن ژرمن را باز کرد.

پاری سن ژرمن 4-1 بروخه؛ لیونل مسی 76': پس از خطا روی مسی در محوطه جریمه، پنالتی به سود پاری سن ژرمن اعلام شد که این ستاره آرژانتینی خود به راحتی این پنالتی را تبدیل به گل کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.