پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

دنی آلوز: ما باید عظمت بارسا را در بازی فردا نشان بدهیم

دنی آلوز: ما باید عظمت بارسا را در بازی فردا نشان بدهیم

بارسلونا فردا شب در آلیانز آرنا مهمان بایرن مونیخ خواهد بود. این مسابقه از هفته ششم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود و بلوگرانا در این بازی برای صعود از مرحله گروهی خواهد جنگید.

به گزارش ایران ورزشی؛ دنی آلوز چند هفته قبل به صورت آزاد به بارسلونا پیوست و حالا منتظر ماه ژانویه و دریافت مجوز حضور در ترکیب این تیم است. آلوز در مصاحبه ای که با تلویزیون رسمی باشگاه داشت از شرایط تیم برای دیدار حساس فردا شب سخن گفت:

اشتیاق ما برای عملکرد خوب و پیروزی بسیار بالا است و این ارزش زیادی دارد. باید برای صعود از دور گروهی به آنجا برویم. ما بارسا هستیم و باید بدانیم که چه جایگاهی داریم و چه چیزی ارائه می دهیم. باید روی خودمان حساب کنیم، به جایی می رویم که پیش از این هم در آنجا نکات مثبتی به جا گذاشته ایم. با استعداد و انرژی که داریم تا لحظه آخر خواهیم جنگید.

چیز های زیادی هست که باید برای آن ها بازی کنیم، مثل حق صعود به مرحله بعدی. شرایط دشواری داریم اما چالش ها برای کسانی هستند از سناریو های سخت نمی ترسند. این باشگاه در بازی ها و فینال های بزرگی حاضر بوده است. با وجود دشواری شرایط، باید حضور بارسا را به دیگران نشان بدهیم حتی اگر آن ها جور دیگری درباره ما فکر کنند، چون اخیرا نتایج تیم در سطح بالایی برای بارسا نبوده اند. ما هنوز بارسا هستیم، باید بجنگیم و در این وضعیت سخت رشد کنیم. باشگاه های بزرگ باید بزرگیشان را در موقعیت های مهم نشان بدهند و فردا یکی از همان موقعیت ها هست. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.