پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

دورتموند 5 - بشیکتاش 0|سلام بلند دورتموند به اهالی لیگ اروپا

دورتموند 5 - بشیکتاش 0|سلام بلند دورتموند به اهالی لیگ اروپا

بروسیا دورتموند بشیکتاش را در وستفالن با 5 گل در هم کوبید

ایران ورزشی - در دور آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، بروسیا دورتموند و بشیکتاش در سیگنال ایدونا پارک مقابل یکدیگر قرار گرفتند. بر خلاف بازی رفت، زنبور ها با ارائه یک نمایش کم نقص و بی نظیر جشنواره گل راه انداختند و پیروزی 5 بر 0 مقابل بشیکتاش به پیروزی قاطعانه ای رسیدند. هر چند ولینتون در دقیقه 43 اخراج شد و بشیکتاش تقریبا یک نیمه را ده نفره بازی کرد. با اینحال این پیروزی پر گل تغییری در جایگاه دورتموند در گروه C ایجاد نکرده و بروسیا دورتموند به عنوان تیم سوم این گروه به لیگ اروپا خواهد رفت.

بروسیا دورتموند 1-0 بشیکتاش؛ دونیل مالن (29): در یک ضد حمله سریع از بروسیا دورتموند، دونیل مالن با پاس گل جود بلینگام، گل اول زنبور ها را به ثمر می رساند.

بروسیا دورتموند 2-0 بشیکتاش؛ مارکو رویس (2+45): با خطای بازیکن بشیکتاش روی داهود در محوطه جریمه، پنالتی به سود بروسیا دورتموند اعلام می شود و مارکو رویس آن را به گل تبدیل می کند.

بروسیا دورتموند 3-0 بشیکتاش؛ مارکو رویس (53): با پاس گل داهود، مارکو رویس با دریبل چند تن از بازیکنان بشیکتاش در محوطه جریمه، به زیبایی گل سوم زنبور ها را به ثمر می رساند.

بروسیا دورتموند 4-0 بشیکتاش؛ ارلینگ هالند (68): ارلینگ هالند بعد از تعویض با مارکو رویس، تنها به 5 دقیقه نیاز داشت که پایش به گلزنی باز شود. با پاس گل نیکو شولتز هالند گل چهارم دورتموند را به ثمر رساند.

بروسیا دورتموند 5-0 بشیکتاش؛ ارلینگ هالند (81): داهود که در این بازی عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت، زمینه ساز گل پنجم دورتموند می شود و ارلینگ هالند دومین گل خود و پنجمین گل زنبور ها را وارد دروازه بشیکتاش می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.