پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

استفانو پیولی: به نتیجه دلخواه نرسیدیم ولی در این شش بازی چیزهای زیادی یاد گرفتیم

استفانو پیولی: به نتیجه دلخواه نرسیدیم ولی در این شش بازی چیزهای زیادی یاد گرفتیم

استفانو پیولی بابت ناتوانی در برآورده کردن خواسته هواداران میلان ناراحت است ولی امیدوار است این تجارب، در آینده به تیمش کمک کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت اسکای ایتالیا، شکست ۲-۱ میلان در سن سیرو مقابل لیورپول و از طرف دیگر پیروزی ۳-۰ اتلتیکو مادرید در خانه پورتو به این معنی بود که میلان در گروه خود چهارم شده و از راهیابی به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا باز مانده است. پیولی در مصاحبه پس از بازی گفته است:

به همراه داشتن این جو در ورزشگاه شگفت انگیز بود. می خواستیم موجب شادی هواداران مان شویم ولی نتوانستیم این کار را انجام بدهیم. در طول این شش بازی چیزهای زیادی یاد گرفتیم. امشب نه آن مسابقه ای که می خواستیم شد، نه آن نتیجه ای که به دنبالش بودیم رقم خورد.
یکسری حسرت ها با ما همراه است؛ ما در بازی خانگی مقابل اتلتیکو و پورتو لایق چیز بیشتری بودیم. ولی در این مسیر، با چنین موانعی رو به رو خواهیم شد که برای پیشرفت مان مفید خواهند بود. طبیعتا ناراحتی وجود دارد چون ما می خواستیم در اروپا بمانیم. 
گاهی می شد با یک پرتاب بلند، از حضور ایبرا بیشتر بهره برد. خیلی اوقات به جای این که پاس رو به جلو بدهیم، پاس رو به عقب دادیم. تاکید ویژه من روی گل دوم است. باید بهتر عمل کنیم و بهتر از عرض زمین استفاده کنیم. ما به ویژه در مقابل حریفانی که ما را پرس می کنند، به چنین چیزی نیاز داریم. 

با حریفان قدرتمندی رو به رو شدیم. ما برای رویارویی با تیم هایی مثل لیورپول که یکی از بخت های قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست، هنوز آماده نیستیم. راه درازی در پیش داریم و همه این را می دانیم. هواداران عالی بودند و ما برای آن ها احساس تاسف می کنیم. تلاش خواهیم کرد تا بهتر و بهتر شویم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.