چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

سیمونه اینزاگی: در هر دو بازی مقابل رئال مادرید عملکرد خوبی داشتیم اما متاسفانه به گل نرسیدیم

سیمونه اینزاگی: در هر دو بازی مقابل رئال مادرید عملکرد خوبی داشتیم اما متاسفانه به گل نرسیدیم

دیدار رئال مادرید و اینتر در هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 2021/22 با برتری 2-0 تیم آنچلوتی به پایان رسید. سیمونه اینزاگی بعد از این دیدار گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی؛ سرمربی اینتر در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت:

حسرت و پشیمانی وجود دارد چراکه عملکرد خوبی در نیمه اول داشتیم، از خود شخصیت نشان دادیم، موقعیت های متعددی خلق کردیم و آمار به نفع ما بود، اما با یک گل عقب افتادیم. نتیجه نیمه اول به خوبی اتفاقات درون زمین را بیان نمی کند. قطعا به دنبال نتیجه متفاوتی بودیم اما این شکست به عنوان یک تجربه ارزشمند برای آینده به ما کمک خواهد کرد.
اخراج نیکولو بارلا؟ او یک اشتباه جدی مرتکب شد اما پسر باهوشی است چون اشتباه خود را متوجه شد و از کادر فنی، هم تیمی هایش و بقیه عذرخواهی کرد. در آن لحظه، بازی هنوز 1-0 بود. این اتفاق به رشد او کمک می کند و امیدوارم دیگر چنین چیزی تکرار نشود.
فرصت های گلزنی زیادی ایجاد کردیم و موقعیت های زیادی داشتیم. به نظرم تا زمان اخراج بارلا، عملکرد خوبی داشتیم. در هر دو مسابقه مقابل رئال مادرید عملکرد خوبی داشتیم اما متاسفانه به گل نرسیدیم. بدون شک مهم ترین موضوع، صعود از گروه بود و ما قبل از هفته ششم به خواسته خود رسیدیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.