چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

اوریگی: شب زیبایی در سن سیرو بود؛ کمک کردن به تیم حس زیبایی دارد

اوریگی: شب زیبایی در سن سیرو بود؛ کمک کردن به تیم حس زیبایی دارد

دیووک اوریگی معتقد است بازی در ورزشگاه سن سیرو و مقابل رقیبی قدرتمند، بسیار زیبا بوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی لیورپول، دیووک اوریگی، مهاجم بلژیکی باشگاه لیورپول توانست شب گذشته و در جریان دیدار میلان و لیورپول در هفته آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان برای دومین بازی پیاپی گلزنی کند تا لیورپول با شکست دادن میلان با نتیجه دو بر یک با رکورد 100 درصد پیروزی به عنوان صدرنشین به مرحله حذفی لیگ قهرمانان صعود کنند. دیووک اوریگی که در این دیدار به عنوان بهترین بازیکن زمین نیز انتخاب شد، در مورد تقابل با میلان گفت:

شب زیبایی در سن سیرو بود و از آن لذت بردیم. فکر می کنم به عنوان تیم عملکرد خوبی داشتیم. همه ما می خواستیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم. سن سیرو ورزشگاهی زیبا و تاریخی است و مقابل تیمی قدرتمند قرار گرفتیم. در نهایت توانستیم پیروز شویم که این برای ما بهترین چیز بود.
اوریگی در ادامه گفت:

می توانم بگویم تلاش کردم تا آنجا که ممکن است بهترین بازی ام را داشته باشم و لذت ببرم. حضور در زمین برای من افتخار و لذت بخش است و آن را خیلی دوست دارم. این که بتوانید در بالاترین سطح و در لیگ قهرمانان توانایی هایتان را نشان دهید چیزی است که برایش به سختی تلاش می کنید. توانستم گلزنی کرده و به تیم کمک کنم و این حس خوبی است.

مهاجم شماره 27 قرمزها در مورد رکورد 100 درصد پیروزی لیورپول در لیگ قهرمانان این فصل و ادامه این روند گفت:

در فوتبال همه چیز در مورد تلاش مجدد است. نتیجه با انجام کارهای درست در زمان مناسب به وجود می آید. گمانه زنی های زیادی وجود دارد اما ما تنها به تمرینات فردا فکر می کنیم تا مجددا تمرین کنیم. در پایان فصل می بینیم کجا به کارمان پایان می دهیم اما مشخصا می خواهیم در بالاترین سطح ممکن کارمان تمام شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.