چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

هربرت هاینر: ایده خوبی است که توپ طلای سال 2020 را به لواندوفسکی بدهیم

هربرت هاینر: ایده خوبی است که توپ طلای سال 2020 را به لواندوفسکی بدهیم

بعد از اینکه لیونل مسی در مراسم توپ طلا گفت فرانس فوتبال توپ طلا سال 2020 را باید به روبرت لواندوفسکی می داد، سران فرانس فوتبال و روبرت لواندوفسکی از صحبت لیونل مسی استقبال کردند. پاسکال فره نیز احتمال برگزاری توپ طلا سال 2020 را نیز رد نکرد.

به گزارش ایران ورزشی، حال هربرت هاینر نیز از این ایده استقبال کرده است و امیدوار است که این اتفاق رخ بدهد. همچنین هاینر درباره آینده لواندوفسکی، مشکلات مالی بایرن مونیخ و برخی موضوعات دیگر صحبت می کند. هربرت هاینر در مصاحبه با بیلد گفت:

ما بسیار ناامید شدیم، زیرا روبرت کاملا شایسته آن بود. من فکر می کنم این ایده خوبی است که جایزه 2020 را به او بدهیم. پاسکال فره هم این پیشنهاد را پذیرفت. آرزوی ما این خواهد بود که این اتفاق رخ بدهد.
هاینر در مورد آینده روبرت لواندوفسکی:

  خیلی خوشحال خواهم شد که روبرت فوتبال خود را در بایرن به پایان برساند. من بار ها این را گفته ام، همه ما در بایرن مونیخ قدردان او هستیم.
هاینر در مورد شایعات ارلینگ هالند:

  احساس خیلی خوبی دارد وقتی روبرت لواندوفسکی را در تیم خود داشته باشید، همانطور که در بازی مقابل بروسیا دورتموند دیدیم، می دانیم که مجبور نیستیم برای این پست کار خاصی انجام دهیم.
آیا خرید های 40،50 یا 80 میلیونی در آینده قابل پیش بینی است؟

  ما باید منتظر بمانیم که ببینیم شرایط حضور تماشاگران در استادیوم ها چه زمانی تغییر خواهد کرد، با وجود این شرایط سود ناچیزی را به دست آوردیم. سایر باشگاه ها نیز تنها می توانند رویای آن را داشته باشند، ما همچنان منطقی خواهیم بود.
آیا بودجه ای را برای جذب بازیکن جدید در ژانویه در نظر گرفته اید؟

  خیر؛ ما تیم بسیار خوبی داریم که به آن ها در نیم فصل دوم نیز اعتماد خواهیم کرد.
آیا می ترسید به دلیل کاهش حقوق روابط با افراد واکسینه نشده به مشکل بخورد؟

  خیر؛ من نگران نیستم، هیچ اتفاقی نیفتاده است، مذاکرات سازنده بود و ما به عنوان یک باشگاه موضع خود را روشن کردیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.