پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

حسینی: گر تیمی می خواهد برنده شود با زور بازو ببرد نه فشار روی داور

حسینی: گر تیمی می خواهد برنده شود با زور بازو ببرد نه فشار روی داور

مجتبی حسینی سرمربی تیم پیکان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار پیکان و استقلال گفت:

ما به مرحله ای از بازی ها رسیدیم که سخت ترین دوره در لیگ برتر است. بازی با استقلال، پرسپولیس و سپاهان می تواند فشار خوبی به ما وارد کند. امیدوارم نفرات ما از پس این مسابقات بر بیایند.
مجتبی حسینی افزود:

استقلال یکی از  تیم های خوب و از جمله برندترین تیم های ایران است و امیدوارم بازی خوبی مقابل این تیم انجام بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص اینکه در هفته های اخیر هجمه ها علیه داوران زیاد شده است عنوان کرد:

من هم در این یکی دو هفته متوجه شدم مصاحبه ها زیاد شده و فشار زیادی به داوران وارد شده است. البته کمیته داوران با یک انتخاب خوب این شائبه ها را برداشته و امیدوارم داوران فردا با یک قضاوت خوب از بازی خارج شوند.
حسینی در پاسخ به این سوال که آیا این فشارها روی بازی فردا تاثیر منفی می گذارد یا خیر گفت:

شرایط که برای ما سخت نمی شود چون تمرکزمان روی کار خودمان است. امیدوارم این فشار روی داوران تاثیر نگذارد و اگر تیمی می خواهد برنده باشد با زور بازوی خودش برنده شود. البته مطمئن هستم داور انتخاب شده تحت تاثیر حواشی قرار نمی گیرد و امیدوارم فردا شاهد قضاوت خوبی از سوی تیم داوری باشیم.
سرمربی تیم پیکان در خصوص شناختش از استقلال گفت:

در مورد استقلال نمی توانم حرفی بزنم اما تیم ما جوان است و بازیکنانم سعی می کنند که از بازی های بزرگ برای خودشان فرصت درست کنند. در بازی با نفت زمین و زمان دست ما بود ولی نشد برنده شویم ولی امیدوارم فردا تمام اتفاقات به سود ما رقم بخورد و برنده بازی شویم.
حسینی با بیان اینکه فردا تمامی بازیکنانش را در اختیار دارد در خصوص زمین بازی فردا و اینکه نداشتن زمین در روند این تیم تاثیر منفی نمی گذارد یا خیر گفت:

صد در صد روی کار ما تاثیر می گذارد. داشتن زمین اختصاصی مناسب برای هر تیمی واجب است. این بحث فقط مختص پیکان نیست. تیم هایی که در لیگ برتر شرکت می کنند باید حتما یک زمین اختصاصی داشته باشند و امیدوارم مسئولان تدبیری بیندیشند که همه تیم ها دارای یک زمین اختصاصی باشند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.