جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

سرپرست تیم ملی ایران: انشاالله طارمی در اردوی بعدی حضور دارد

سرپرست تیم ملی ایران: انشاالله طارمی در اردوی بعدی حضور دارد

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید مهدی طارمی عضوی از این تیم است و مساله اختلاف میان او و سرمربی ایران حل و فصل می‌ شود.

به گزارش اایران ورزشی، مجتبی خورشیدی درباره خروج کادرفنی تیم ملی از ایران برای سپری کردن دوران استراحت و مرخصی خود در آخرین روزهای سال میلادی به ایسنا گفت:

آقای اسکوچیچ و دستیارانش برای تعطیلات سال نود از ایران رفته‌اند و تصور می‌کنم حدود ۲۰ روز دیگر به ایران برگردند. همه در حال استراحت هستند تا در بازگشت با قدرت کارهای خود را انجام دهند.
سرپرست تیم ملی فوتبال درباره برگشت خوردن VAR که قبل از بازی با کره‌جنوبی اجاره شده بود و نبود این تکنولوژی در ایران در آستانه میزبانی از عراق و امارات که پیش از این فدراسیون فوتبال هشدار داده بود نبود این سیستم می‌تواند با از دست رفتن میزبانی همراه شود گفت:

حقیقتا واقعا از این مساله اطلاع ندارم و نمی‌دانم در بود و نبود سیستم چه اتفاقی رخ می‌دهد اما می‌دانم فدراسیون فوتبال دنبال حل مشکلات است تا VAR را در اختیار داشته باشیم.

خورشیدی درباره میزبانی تیم ملی از عراق و امارات در هفته هفتم و هشتم انتخابی جام جهانی در تهران و احتمال صعود تیم ملی به جام جهانی در این پنجره از بازی‌های ملی گفت:

برنامه‌ریزی های لازم انجام شده است و آقای اسکوچیچ ۱۰ روز قبل از تاریخ مدنظر خود اسامی را به ما می‌دهند و ما اقدامات مربوط به نامه‌نگاری با باشگاه‌ها و تهیه بلیت هواپیما را انجام می‌دهیم. هیچ مشکلی برای این دو بازی نخواهیم داشت.
خورشیدی در واکنش به این سوال که مساله اختلاف میان مهدی طارمی و دراگان اسکوچیچ به کجا رسید و آیا این موضوع قبل از بازی با عراق و امارات حل و فصل شده یا می‌شود؟ گفت:

درست می‌شود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا منظور او این است که طارمی در اردوی آینده حضور دارد؟ گفت:

طارمی عضو تیم ملی است و دلش مانند همه ایرانی‌ها برای موفقیت تیم ملی کشورمان می‌تپد. ان‌شاء‌الله او در اردوی تیم ملی حضور دارد. اگر صبور باشید، این موضوع حل می شود، نگران نباشید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.