چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

رالف رانگنیک: از ناهماهنگی این بازیکنان مطلع بودم؛ باید روی صحنه گل حریف بهتر عمل می کردیم

رالف رانگنیک: از ناهماهنگی این بازیکنان مطلع بودم؛ باید روی صحنه گل حریف بهتر عمل می کردیم

رالف رانگنیک پس از تساوی ۱-۱ منچستریونایتد مقابل یانگ بویز به نکات منفی بازی تیمش اشاره کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BT Sport، منچستریونایتد که از صعودش به عنوان تیم صدرنشین مطمئن بود، با ترکیب متفاوتی پا به میدان گذاشت و در نهایت نتوانست از برتری خود حفاظت کند تا امتیازات مسابقه بین دو تیم تقسیم شود. رانگنیک در ارزیابی خود از این مسابقه گفته است:

قبل از این بازی می دانستم که این تیم تا به حال کنار هم بازی نکرده است. طی نیم ساعت ابتدایی بد نبودیم و باید ۲-۰ یا ۳-۰ پیش می افتادیم ولی توپ ها را گل نکردیم و ضعیف بودیم. پس از دریافت گل تساوی بخش، به اندازه کافی از بالا دفاع نکردیم و حتی حساب کار در پایان می توانست ۳-۳ شود.
این یک آزمایش بود. من می خواستم یکسری بازیکنان را برای بازی با نوریچ نگه دارم و یکسری هم دچار مصدومیت شدند. روی صحنه ای که گل خوردیم، می توانستیم به راحتی توپ را دفع کنیم و همین موضوع آزار دهنده است. من قبل از بازی به بازیکنان گفته بودم چگونه این کار را انجام بدهند. ما هر بار توپ را به خط دوم و سوم پرس حریف رساندیم خطرناک ظاهر شدیم. ولی در آن صحنه توپ را به جایی پاس دادیم که خط اول پرس حریف بود. آن ها منتظر یک پاس پنج متری بودند. خودمان از حریف دعوت کردیم که ما را پرس کند!
دیدن لوک شاو نکته مثبتی بود. امیدوارم او برای بازی با نوریچ حداقل یکی از گزینه ها باشد. ون بیساکا از دو ناحیه دچار آسیب دیدگی شد: یکی مچ دست و دیگری زانو. باید ببینیم وضعیت او تا شنبه از چه قرار خواهد بود. 
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.