دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

بیانیه رن درباره لغو بازی با تاتنهام: قوانین بازی جوانمردانه را رعایت نکردند

بیانیه رن درباره لغو بازی با تاتنهام: قوانین بازی جوانمردانه را رعایت نکردند

با اعلام سایت رسمی تاتنهام، پس از شیوع ویروس کرونا در اردوی تیم کونته، دیدار تاتنهام با رن در چارچوب هفته ششم مرحله گروهی لیگ کنفرانس اروپا که قرار بود امشب (پنجشنبه؛ 23:30 به وقت تهران) به میزبانی اسپرز برگزار شود، لغو شد. دو باشگاه با یوفا رایزنی می کنند تا وضعیت این مسابقه مشخص شود.

به گزارش ایراان ورزشی و به نقل از گاردین، باشگاه رن در واکنش به لغو بازی، شب گذشته بیانیه ای را صادر کرد. در این بیانیه رن به انتقاد از رفتار تاتنهام پرداخته است:

از آنجایی که یوفا بازی را به طور رسمی لغو نکرده است، باشگاه رن به تصمیم خود برای انجام بازی پایبند است. تاتنهام جزئیات مورد نیاز برای بررسی مقیاس شیوع بیماری در این باشگاه را ارائه نکرده است. قانون می گوید در صورتی که تیم دارای  13 بازیکن و یک دروازه بان باشد، بازی باید برگزار شود، حال ما حق شکایت در یوفا را برای خود محفوظ می دانیم. عدم عملکرد جوانمردانه این باشگاه آنجایی آشکار می شود که این باشگاه در اولیل بعد از ظهر امروز، قبل از اینکه ما را از قصد خود برای بازی نکردن پس از رسیدن به فرودگاه لندن مطلع کند، با ایمیلی تایید کرد که مسابقه برگزار خواهد شد. رن همچنین تایید می کند تماسی بین یوفا و نمایندگان دو باشگاه برقرار شد که در آن تاتنهام قصد خود را برای بازی نکردن نشان داد، تصمیمی یکجانبه از سوی اسپرز که به هیچ وجه توسط یوفا تایید نشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.