سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

فیرپو: کومان به من دروغ گفت و باعث شد تمایلم برای بازی کردن را از دست دهم؛ آلبا بهترین است

فیرپو: کومان به من دروغ گفت و باعث شد تمایلم برای بازی کردن را از دست دهم؛ آلبا بهترین است

جونیور فیرپو، دفاع چپ لیدز یونایتد و بازیکن سابق بارسلونا در مصاحبه SER در مورد دوران حضورش در بارسلونا، رونالد کومان و جوردی آلبا صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از لوییس فلاکر، جونیور فیرپو در این مصاحبه در مورد تفاوت لیدز یونایتد و بارسلونا گفت:

آماده سازی جسمانی. فوتبال تغییر کرده است و تکیه بر فقط کیفیت و استعدادی که بازیکنان بارسا دارند، کافی نیست. آنالیز کردن ویدیوهای بازی رقبا در بارسا؟ نه، ما هرگز این کار را نمی کردیم. ما حتی ویدیوهای خود را نیز تماشا نمی کردیم تا برای پیشرفت و بهبود خود تلاش کنیم. جوردی آلبا؟ او یک تکه جانبی و مهم است، هیچ سرمربی ای نمی تواند وانمود کند که هر کسی که به جای او بیاید، می تواند همان کارهایی که آلبا انجام می دهد را انجام دهد. من قرار نیست در یک سال 17 پاس گل بدهم. جوردی آلبا بهترین است و کسی نمی تواند سطح او را از شما بخواهد.
رونالد کومان؟ من از او توضیحی به خاطر بازی نکردنم خواستم و او هرگز به من توضیحی نداد، تا این که یک روز شروع به دروغ گفتن به من کرد. او چیزهایی به من گفت که اصلاً معنی نداشت. او به من گفت که بد تمرین می کنم یا مثلاً این که گروه را آلوده کرده ام و بد تمرین کردنم را به بقیه منتقل می کنم! من اراده و تمایلم برای فوتبال بازی کردن را از دست دادم. چیزهایی بود که درک نمی کردم و در لحظات خاصی احساس می کردم به من بی احترامی می شود. من هرگز درک نمی کنم چرا وقتی پس از یک بازی، بازیکنان نیمکت نشین تمرین می کردند، کومان در اتاقش می ماند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.