چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

حسن روشن: کادرفنی استقلال نباید هیچ تیمی را دست‌ کم بگیرد

حسن روشن: کادرفنی استقلال نباید هیچ تیمی را دست‌ کم بگیرد

حسن روشن می گوید استقلال باید با تیم دومش مقابل نود ارومیه بازی کند.

به گزارش ایران ورزشی، حسن روشن درباره پیروزی پرگل استقلال مقابل پیکان در هفته نهم لیگ برتر به میزان گفت:

نیمه اول استقلال خوب نبود، اما نیمه دوم ۳ گل زدند. باوجود برد برابر پیکان باید جلوی نوسانات را بگیرند و بتوانند مشخص کنند چه بازیکنانی در ترکیب اصلی وجود دارند و به یک ثبات تیمی برسند. نوسانات باید کم شود و تغییرات زیادی در تیم ایجاد نشود. وقتی مسابقه‌ای گل داشته باشد، بازی بهتری مشاده می‌شود.  
وی در خصوص چند بازی خارج از خانه استقلال تصریح کرد:

این موضوع برای تیمی مثل استقلال سخت نیست. تیم‌های بزرگ باید توانایی چنین مواردی را داشته باشند. استقلال در مسابقات خارج از خانه ۴۲۳۱ بازی می‌کند که دو هافبک دفاع بیرون محوطه جریمه بازی می‌کنند.‌ البته باید از هافبک نفوذی بیشتر استفاده کنند، به دلیل این که وقتی یک هافبک دفاعی دارند، یک نفر در حمله کم می‌شود. استقلال با توجه به تغییرات جدول باید امتیازات کامل را بگیرد.

روشن درباره دیدار استقلال با سپاهان در هفته دهم لیگ برتر، عنوان کرد:

سپاهان تیم خطرناکی است، گل گهر با برد پرگل آنها را تحقیر کرده است. سپاهان با پیروزی مقابل نفت آبادان با شرایط روحی خوبی به تهران برای مصاف با استقلال می‌آید که به جذاب‌تر شدن این دیدار کمک می‌کند.
پیشکسوت استقلال درباره دیدار استقلال با نود ارومیه در مسابقات جام حذفی، گفت:

استقلال باید تیم دوم خود را در زمین بگذارد. نود ارومیه تیمی نیست که استقلال نگرانی درباره اش داشته باشد، تمام بازیکنان شانس بازی کردن را ندارد و اینکه همواره روی نیمکت بشینند، کیفیت بازی آنها را پایین می‌آورد و اگر زمانی نیاز به آنها شود، تیم نمی‌تواند از آنها استفاده خوبی کند.
روشن در پایان خاطرنشان کرد:

تیم ذخیره استقلال هم باید آمادگی داشته باشد، بازی‌های دوستانه و اینگونه مسابقاتی که می‌تواند راحت‌تر باشد، محک خوبی برای بازیکنان نیمکت‌نشین است. البته کادر فنی نباید هیچ تیمی را دست‌کم بگیرد و به این بازی هم اهمیت بدهد و از کسانی که امیدوار است بازیکن خوبی هستند، استفاده کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.