چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

رانگنیک: بازگشت پوگبا به میادین چند هفته زمان می برد؛ برای صحبت در مورد نقل و انتقالات زود است

رانگنیک: بازگشت پوگبا به میادین چند هفته زمان می برد؛ برای صحبت در مورد نقل و انتقالات زود است

رالف رانگنیک می گوید منچستریونایتد به دنبال بهبود عملکرد خود و کسب دومین پیروزی خود در بازی مقابل نوریچ سیتی است.

به گزارش ایران ورزشی، رالف رانگنیک در این کنفرانس خبری گفت:

پیش از بازی چهارشنبه در دو گروه متفاوت تمرین کردیم. گروهی که مقابل کریستال پالاس بازی کرده بود، روز سه شنبه استراحت کرد. وضعیت دو یا سه بازیکن نامشخص است. آرون ون بیساکا یکی دو ضربه در بازی دریافت کرد. در مورد ماتیچ که به نوعی سرما خورده بود، هنوز علامت سوال وجود دارد. من آن را آنفولانزا نمی دانم، تست کرونای او منفی شد.
هفت روز ابتدایی حضورت در منچستریونایتد؟

در وهله اول، آشنایی با بازیکنان مهم بود. پیش از بازی مقابل کریستال پالاس 45 دقیقه زمان داشتیم و ویدیوهای زیادی دیدیم تا به بازیکنان بگوییم چگونه می خواهیم بازی کنیم. همان طور که همه دیدیم، آن ها این کار را انجام دادند. همه چیز بی نقص و عالی نبود اما خیلی چیزها خوب بود و عملی شد. ما همیشه جلو بودیم و کنترل بازی را در اختیار داشتیم. حال باید قدم بعدی را برداریم. نمایشی که مقابل کریستال پالاس داشتیم خوب بود. اجازه ندادیم آن ها گلزنی کنند یا موقعیت های زیادی داشته باشند.
پل پوگبا و بازگشت او به میادین؟

دو روز پیش یا روز سه شنبه به صورت تلفنی با او صحبت کردم. او هنوز در دبی بود، انتظار می رود امروز به منچستر بازگردد و روز یکشنبه به صورت رو در رو با هم آشنا خواهیم شد. یک تماس تلفنی 10 الی 15 دقیقه ای داشتیم و او به من گفت که حالش بهتر شده است. مشخصاً او هنوز کاملاً آماده نیست و با توجه به چیزی که شنیده ام، چند هفته دیگر زمان می برد تا برای حضور مجدد در تمرینات آماده شود. او مدت زیادی از میادین دور بوده، بنابراین چند هفته دیگر هم طول می کشد تا برای بازی آماده شود.
از بازی با نوریچ چه انتظاری دارید؟

آن ها از زمان تغییر سرمربی شان پیشرفت کرده اند. کمی روان تر و رو به جلو تر بازی می کنند. در نتیجه این بازی در زمین آن ها، چالش برانگیز خواهد بود اما ما می خواهیم عملکردمان را بهبود بخشیم. ما می خواهیم بر اساس آن چه مقابل کریستال پالاس نشان دادیم، تیممان را بسازیم و امیدواریم فردا پیروزی بعدی مان را کسب کنیم.
وضعیت دروازه بان های منچستریونایتد؟

ما دروازه بان های سطح بالایی داریم و می توان این موضوع را در بازی مقابل یانگ بویز دید. هر دو دروازه بان خوب بازی کردند. با داوید دخیا، ما دروازه بان برتری به عنوان شماره یک داریم، بنابراین این پستی است که در آن حداقل سه دروازه بان خوب را داریم و در زمستان خواهیم دید وضعیت چگونه می شود. ممکن است یک یا دو تن از آن ها بخواهند به صورت قرضی به تیم دیگری بروند اما از سوی دیگر، باید در نظر داشته باشیم که در طول شش ماه آینده باید در سه رقابت بازی کنیم. جام اتحادیه، لیگ برتر و لیگ قهرمانان و قطعاً به سه دروازه بان برتر و سطح بالا نیاز داریم تا در صورت مصدومیت یا محرومیت یک دروازه بان، به مشکل نخوریم.
نقل و انتقالات زمستانی؟

در این هفته بازیکنانم را بهتر شناخته ام، بازی اکثر آن ها را در این دو دیدار دیدم و سه، چهار یا پنج جلسه تمرینی در این هفته داشتیم اما هنوز برای صحبت در مورد این که در نقل و انتقالات زمستانی چه اتفاقی ممکن است رخ دهد، زود است. اگر به تعداد بازیکنانی که داریم بنگریم، هنوز هم تعداد بازیکنانمان زیاد است و قطعاً مشکل کمبود بازیکن نداریم. ما باید اطمینان پیدا کنیم که بازیکنان می خواهند اینجا بمانند. اگر آن ها ببینند که اینجا فرصت کافی برای بازی پیدا نمی کنند، شاید منطقی باشد که با بازیکنان به صورت انفرادی صحبت کنیم تا ببینیم که انتقال قرضی برای آن ها منطقی است یا خیر اما در حال حاضر، برای صحبت در مورد این موضوع زود است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.