یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: کیمیش تصمیم خود را گرفته است و ما باید آن را بپذیریم

یولیان ناگلزمان: کیمیش تصمیم خود را گرفته است و ما باید آن را بپذیریم

در هفته پانزدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ و ماینتس به مصاف یکدیگر می روند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت بایرن مونیخ؛ یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پیش از بازی در مورد وضعیت یوسوا کیمیش، مصدومان بایرن مونیخ و همچنین درباره وضعیت روحی روبرت لواندوفسکی بعد از  ناکامی در کسب توپ طلا صحبت می کند. یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:

  شرایط کیمیش و چوپوموتینگ شبیه به هم هست، هر دو آن ها بخاطر مشکل خفیفی در ریه به مدت 10 روز نیاز به استراحت دارند. پس از این مدت ریه اشان دوباره چک می شود. امیدوارم و انتظار دارم در ژانویه برای نیم فصل دوم به تیم بازگردند.
یولیان ناگلزمان درباره ماینتس:

  عملکرد آن ها مرا شگفت زده نکرد، تحت هدایت بو اسونسون پیشرفت بسیار خوبی داشتند.  آن ها با شور و حرارت دفاع می کنند و در ضد حملات خطرناک هستند. همچنین 2 مهاجم بسیار خوب دارند. ماینتس شایسته رتبه بهتری در جدول است.
ناگلزمان در مورد مصدومیت ها:

  لئون گورتسگا متاسفانه بازی فردا را از دست خواهد داد. او مصدومیتی در تاندون خود دارد. سرژ گنابری فردا در دسترس خواهد و مشکلی نخواهد داشت
ناگلزمان درباره نگرانی از تاثیرات طولانی مدت مبتلا شدن به کرونا روی یوسوا کیمیش:

  نگران نیستم، زیرا شرایط آنقدر ها بد به نظر نمی رسد و او علائم جدی نداشته است. او به زودی به میادین باز می گردد و محدودیت هایی که اکنون دارد از بین می رود.
ناگلزمان در مورد لواندوفسکی:

  نگرش و تمایل او به گل زدن بعد از اتفاقات توپ طلا تغییری نکرده است. او زبان بدن خوبی دارد و هر روز با خوشحالی به تمرین می آید. لواندوفسکی در فرم خوبی قرار دارد، او همچنین در دفاع نیز به ما کمک زیادی می کند. من فکر می کنم هدف روبرت تنها موفقیت با بایرن مونیخ است.
یولیان ناگلزمان در مورد کسب احتمالی صدمین پیروزی خود در بوندسلیگا مقابل ماینتس:

  من فکر می کردم برد های بیشتری داشته باشم (خنده). این دستاورد خوبی است و من از بابت آن خوشحالم. از اینکه همچین چیزی را یادآوردی کرد، متشکرم، من این را نمی دانستم.
ناگلزمان در مورد 3 بازی آخر امسال:

   بازیکنان ما اعتماد به نفس خوبی دارند. ما به خوبی از سد برنامه پیچیده بازی های پاییز گذر کردیم. امروز دوباره خیلی خوب تمرین کردیم و اکنون از 3 بازی آخر سال، تنها پیروزی می خواهیم. باید در این مدت در صورت نیاز از سیستم چرخشی استفاده کنیم. همه بازیکنان تاثیرگذاری خوبی دارند.
یولیان ناگلزمان درباره وضعیت روحی یوسوا کیمیش:

  البته که او همیشه می خواهد در زمین حضور داشته باشد، به خصوص او بازیکنی بوده که همیشه آمادگی جسمانی خوبی داشته است. او مدت زیادی دور از میادین بوده است. در هر صورت با پوشش رسانه ای که در این مورد وجود دارد، ما شملا را بی خبر نمی گذاریم. او گناهکار نیست، هرکسی نظرات و دیدگاه های مخصوص به خود را در آلمان دارد. او تصمیم خود را گرفته و ما باید آن را بپذیریم.
ناگلزمان در مورد کورنتین تولیسو:

فرم فعلی کوکو برای من تعجب آور نیست. او در حال حاضر بسیار خوشحال است، زیرا قبلا در حد استاندارد های خودش نبود، او بازیکن بسیار مهمی برای ما است، از نظر فیزیکی او اکنون از محدودیت های خود عبور کرده، او فردا نیز بازی می کند و بازی به بازی در حال پیشرفت کردن است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.