پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

در برد موناکو

فابرگاس هشتصدتایی شد

فابرگاس هشتصدتایی شد

سسک فابرگاس، بازیکن سابق آرسنال و چلسی 800امین بازی رسمی خود را تجربه کرد. او در برد دو بر یک موناکو برابر نانت به میدان رفت. فابرگاس دقایق زیادی در میدان بود و موناکو هم روند بی‌شکست بودن خود در این فصل را ادامه داد.

فابرگاس 33ساله پس از بازی در رختکن با هم‌تیمی‌هایش بازی 800ام خود را جشن گرفت و پیراهن مخصوصی هم دریافت کرد که روی آن عدد 800 نقش بسته بود. او پس از بازی در اینستاگرام عکسش را منتشر کرد و نوشت: «800 بازی حرفه‌ای!! چه پیروزی فوق‌العاده‌ای به دست آوردیم. همین را ادامه بدهیم!»

صفیان دیوپ موناکو را از نانت پیش انداخت، اما لودویک بلاس بازی را مساوی کرد. در نهایت ویلم گوبلس گل پیروزی‌بخش موناکو را زد.

تقریبا 17 سال از اولین بازی حرفه‌ای فابرگاس می‌گذرد. او در آن هنگام برای آرسنال مقابل روترهام یونایتد در جام اتحادیه در اکتبر 2003 به میدان رفت، و جوان‌ترین بازیکن تاریخ آرسنال شد. او 303 بازی برای آرسنال انجام داد، و سپس در سال 2011 به بارسلونا برگشت. فابرگاس پس از 151 بازی برای بارسلونا، در سال 2014 در انتقالی غافلگیرکننده به چلسی رفت، و 198 بازی برای این تیم انجام داد و در نهایت در سال 2019 راهی موناکو شد. او 38 بازی هم برای این تیم انجام داده، و البته 110 بازی ملی برای اسپانیا هم در کارنامه دارد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.