چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

دوشان ولاهوویچ گزینه اول تقویت خط حمله یوونتوس در ژانویه

دوشان ولاهوویچ گزینه اول تقویت خط حمله یوونتوس در ژانویه

با جدایی کریستیانو رونالدو از یوونتوس، این تیم در زمینه گلزنی و نرخ شوت به گل، با افت مهمی مواجه شده است. آلوارو موراتا نتوانسته خود را به عنوان مهاجمی شش‌دانگ ثابت کند و عملکرد مویزه کین چشمگیر نبوده است.

به گزارش ایران ورزشی؛ یوونتوس در این فصل در زمینه موقعیت‌سازی خوب کار کرده اما آن ها در ضربات آخر خوب نبوده اند. خود ماسیمیلیانو الگری نیز به این مسئله اعتراف کرده است که یوونتوس یکی از بدترین تیم های سری آ در زمینه تبدیل موقعیت های گلزنی به گل است و از این رو آن ها به تقویت خط حمله نیاز دارند. به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، یوونتوس در ژانویه 2022 برای جذب یک مهاجم وارد عمل می شود تا ضعف های خود مقابل دروازه حریف پوشش دهد.

دوشان ولاهوویچ، گلزن جوان فیورنتینا که فقط تا 2023 با این تیم قرارداد دارد، گزینه شماره یک یوونتوس است. یووه آماده ارائه پیشنهاد اولیه به فیورنتینا است اما ویولا مایل است صبر کند تا پیشنهادات بهتری برای این مهاجم صرب از راه برسد. تاتنهام و منچسترسیتی تیم هایی هستند که می تواند رقم بیشتری برای ولاهوویچ پرداخت کنند اما یوونتوس در حال حاضر فشار می آورد. گزینه جانشین ولاهوویچ برای یوونتوس، جانلوکا اسکاماکا از ساسولو است. در تابستان الگری با خرید اسکاماکا موافقت کرده بود اما این انتقال انجام نشد. ساسولو برای فروش این مهاجم 22 ساله تیم ملی ایتالیا عجله ندارد و البته رقم قابل توجه 40 میلیون یورو را برای او می خواهد. اینتر هم وضعیت اسکاماکا را تعقیب می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.