چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

دی لورنتیس: چفرین گروگان ناصر الخلیفی است؛ موبایل برای بچه ها جذاب تر از فوتبال است

دی لورنتیس: چفرین گروگان ناصر الخلیفی است؛ موبایل برای بچه ها جذاب تر از فوتبال است

اورلیو دی لورنتیس، رییس ناپولی خواستار اصلاحات در فوتبال اروپا است و علنا الکساندر چفرین را عروسک خیمه شب بازی قطری ها خطاب کرد.

به گزارش ایران ورزشی،  ایل ماتینو، اورلیو دی لورنتیس رییس باشگاه ناپولی در کتاب خود به نام "ناپولی، بازیکنان بزرگ" به انتقاد از سیستم حال حاضر یوفا پرداخت و معتقد است رییس این نهاد، گروگان قطری هاست:

فوتبال اروپا فرسوده شده چرا که انرژی زیادی صرف می شود اما در عوض بازگشت سرمایه ای در کار نیست. لیگ اروپا فقط انرژی تیم ها را می گیرد و آورده اقتصادی خاصی ندارد؛ فقط یوفا ثروتمندتر می شود. ما اتحادیه باشگاه های اروپا را تشکیل دادیم اما حالا این اتحادیه گروگان قطری هاست. چفرین گروگان ناصر الخلیفی است و قطر را خیلی دوست دارد، چون قطر قدرتمند و ثروتمند است.
رییس ناپولی در خصوص از دست رفتن جذابیت فوتبال برای کودکان و نوجوانان گفت

فوتبال باید تغییر کند؛ باید مطمئن شویم بچه ها هنوز درباره این ورزش اشتیاق نشان می دهند. پنج شنبه وقتی همراه با برادر زاده 13 ساله ام بازی با لسترسیتی را می دیدم، او پس از چند دقیقه رفت. به او گفتم بازی 2-2 شده و تو می روی؟ او به من طوری نگاه کرد انگار اتفاقی نیفتاده است. فوتبال حوصله اش را سر برد چون اتفاقات درون موبایلش جذاب تر بود. تلفن های همراه کل یک نسل را ربوده اند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.