چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

علاقه مونیخی‌ها به بازیکنان سابق دورتموند و همینطور رالف خواستار بلنگیهام

علاقه مونیخی‌ها به بازیکنان سابق دورتموند و همینطور رالف خواستار بلنگیهام

ژوزه مورینیو به جذب کورنتین تولیسو علاقه مند است

به گزارش ایران ورزشی به نقل کوریره دلا اسپورت، ایوان پریشیچ در آرزوی بازگشت به بایرن مونیخ است. قرارداد این بازیکن اهل کرواسی در تابستان تمام می شود. با این حال فابریتزیو رومانو، این شایعات را رد می کند و می گوید که هنوز چیزی برای آینده او قطعی نیست. پریشیچ در سطح بالایی بازی می کند و اینتر به زودی درباره تمدید قرارداد احتمالی او تصمیم می گیرد.

به نقل از کریستین فالک، شایعات مبنی بر انتقال نیکو شلوتربک به بایرن مونیخ حقیقت ندارد. این بازیکن می تواند در آینده گزینه ای برای بایرن باشد، اما در حال حاضر تمرکز بایرن مونیخ بیشتر روی تمدید قرارداد با نیکلاس زوله یا جذب رودیگر است. رم و ژوزه مورینیو نیز به جذب کورنتین تولیسو در پنجره نقل و انتقالاتی نیم فصل علاقه مند هستند. بایرن حاضر است که این بازیکن را با دریافت پیشنهاد مناسب به فروش برساند. حسن صالح حمیدزیچ یکی از طرفداران عثمان دمبله در بایرن مونیخ است. این بازیکن قراردادش در تابستان تمام می شود. بایرن مونیخ قبلا سعی کرده بود دمبله را به خدمت بگیرد و می توانست از او برای تحت فشار گذاشتن کینگزلی کومان برای تمدید قراردادش استفاده کند. با اینحال این انتقال بعید است که رخ بدهد.
به نقل از بیلد، بروسیا دورتموند در جذب کریم آدیمی از باقی رقبا پیشی گرفته است. دورتموند قبلا با شرایط شخصی خود بازیکن موافقت کرده است. سالزبورگ برای آدیمی خواهان 40 میلیون یورو است اما دورتموند حاضر است تنها 35 میلیون یورو بابت این بازیکن هزینه کند. سالزبورگ 24 (از منابع نزدیک به باشگاه ردبول سالزبورگ) نیز گزارش بیلد را تایید می کند، کریم آدیمی و بروسیا دورتموند بر سر قرارداد 5 ساله ای به توافق رسیده اند. با این حال همانطور که بیلد ذکر کرده بود، هنوز توافقی بین دو باشگاه شکل نگرفته است. اما این نشریه ادعا می کند سالزبورگ برای فروش کریم آدیمی خواهان مبلغی بین 50 تا 60 میلیون یورو است.

به نقل از ESPN، رالف رانگنیک به سران منچستر یونایتد گفته است که هافبک های مختلف از جمله جود بلینگام را زیر نظر بگیرند. روهر ناخریشتن مدعی شده احتمال دائمی شدن قرارداد مارین پونگراچیچ که به صورت قرضی از وولفسبورگ به دورتموند پیوست، توسط این باشگاه بعید به نظر می رسد، زنبور ها علاقه مند به جذب نیکو شلوتربک بازیکن فرایبورگ هستند. به نقل از اشپورت آینتس، بروسیا دورتموند و دن اکسل زاگادو هر دو می توانند تمدید قرارداد و باقی ماندن در باشگاه را متصور شوند. با این حال باشگاه می خواهد که پیشرفت و شرایط این بازیکن را در هفته ها و ماه های آتی زیر نظر داشته باشد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.