یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

بایرن مونیخ 2 - ماینز 1|کامبک مونیخی‌ها در روز های خاموش لوا

بایرن مونیخ 2 - ماینز 1|کامبک مونیخی‌ها در روز های خاموش لوا

بایرن مونیخ در یک بازی سخت مقابل ماینتس، موفق شد کامبک بزند

ایران ورزشی - در چارچوب هفته پانزدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در آلیانتس آرنا میزبان ماینتس بود. عدم حضور کیمیش و گورتسگا در ترکیب بایرن مونیخ در این بازی مشهود بود و گزینه های جایگزین، کورنتین تولیسو و جمال موسیالا نتوانستند به خوبی جای خالی این 2 را پر کند. ماینتس با هدایت بو اسونسون مشخصا در نیمه اول با نمایشی که از خود به اجرا گذاشت، شاگردان یولیان ناگلزمان را غافلگیر کرد و توانستند 1 گل به ثمر برساند. اما با شروع نیمه دوم با تغییراتی که ناگلزمان در ترکیب بایرن مونیخ ایجاد کرد و تعویض هایی که در نیمه دوم انجام داد، بایرن مونیخ برتری اش را بر حریف دیکته کرد و توانست در بازی سخت مقابل ماینتس کامبک بزند و با نتیجه 2 بر 1 مقابل این تیم پیروز شود.

بایرن مونیخ 0-1 ماینتس؛ کریم اونیسیوو (22): با بهم ریختگی دفاع بایرن مونیخ در محوطه جریمه، اونیسیوو از فرصت پیش آمده استفاده کرد و از روی پاس جاناتان بورکارت، دروازه مانول نویر را با ضربه سر گشود.

بایرن مونیخ 1-1 ماینتس؛ کینگزلی کومان (53): با پاس زیبای کورنتین تولیسو از میانه زمین برای کینگزلی کومان، کومان به خوبی از فضای پشت مدافعین ماینتس استفاده کرده و گل تساوی باواریایی ها را به ثمر می رساند.

بایرن مونیخ 2-1 ماینتس؛ جمال موسیالا (74): بایرن مونیخ که نیمه دوم را بهتر از نیمه اول شروع کرده است، در ادامه حملات باواریایی ها جمال موسیالا با پاس بنجامین پاوار، گل دوم بایرن مونیخ را به ثمر می رساند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.