جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

استفانو پیولی: گل های احمقانه ای می خوریم زیرا تصمیمات اشتباهی می گیریم

استفانو پیولی: گل های احمقانه ای می خوریم زیرا تصمیمات اشتباهی می گیریم

در چارچوب هفته هفدهم سری آ، اودینزه در استادیوم داچ آرنا میزبان میلان بود. شاگردان پیولی در این بازی دشوار و در شبی که عملکرد نه چندان خوبی از خود به نمایش گذاشتند در دقایق آخر با گل زیبای زلاتان ابراهیموویچ توانستند مقابل اودینزه به تساوی برسند تا دست خالی به میلان باز نگردند. استفانو پیولی در کنفراس خبری بعد از بازی درباره اشتباهات و ضعف های تیمش صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، استفانو پیولی در کنفرانش خبری پس از بازی گفت:

ما برای اجرای سبک بازی خود تلاش کردیم، اما تیزبینی لازم را برای نفوذ به دفاع سازمان یافته حریف نداشتیم. وقتی که گلی دریافت می کنید، کارتان مقابل تیمی که ضد حملات خوبی می زند، سخت می شود. ما موقعیت های گل زیادی خلق نکردیم اما بار ها به یک سوم پایانی حریف رسیدیم و باید زودتر به گل تساوی می رسیدیم.
پیولی درباره نحوه گل خوردن و ضعف میلان در این مورد گفت:

   به دلیل از دست دادن توپ، ما در حال خوردن گل های احمقانه ای هستیم. زیرا تصمیمات اشتباهی می گیریم و به جای پخش کردن توپ بیشتر در میانه زمین حرکتش می دهیم. نمی دانم که این به کمبود اعتماد به نفس مربوط می شود یا خیر، اما مطمئنا به عدم هوشیاری ربط دارد، ما باید وقتی توپ را در اختیار داریم، به مراتب بیشتر مراقب آن باشیم. بچه های من به خوبی می دانند که چه زمانی از حداکثر توانایی خود بهره نمی برند. ما مطمئنا باید بهتر کار کنیم و من متقاعد شدم که این اتفاق هم خواهد افتاد، زیرا در تیم جاه طلبی وجود دارد، اما همچنین توانایی درک و اصلاح اشتباهات نیز وجود دارد.
استفانو پیولی در مورد مشکلات دفاعی:

فکر می کنم در بازی های اخیر کمی استحکام دفاعی خود را از دست داده ایم. وقتی از دفاع خارج می شویم به اندازه کافی تیزبین و هوشیار نیستیم و فضا های خالی در دفاعمان ایجاد می شود. این یک مسئله تاکتیکی است که باید روی آن کار کنیم و مطمئن هستم که بچه ها برای آن آماده خواهند بود.
پیولی در جواب سوال اینکه چرا در نیمه دوم کل خط هافبک را تعویض کردید، گفت:

  فکر نمی کنم به اشتباهات فردی ربط داشته باشد، به این خاطر بود که ما در پاس هایمان تصمیمات اشتباهی می گرفتیم. همچنین این هفتمین بازی ما در 20 روز گذشته بود، بازی در لیگ قهرمانان هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی و روانی سبب فرسوده شدنتان می شود. ما به تمرکز و کیفیت بیشتری نیاز داریم، زیرا در غیر این صورت اجرای سبک فوتبالی امان با خطراتی روبرو خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.