پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

رالف رانگنیک: منچستریونایتد هنوز خیلی کار دارد؛ دخیا ما را برنده بازی کرد

رالف رانگنیک: منچستریونایتد هنوز خیلی کار دارد؛ دخیا ما را برنده بازی کرد

رالف رانگنیک با وجود گلزنی کریستیانو رونالدو، داوید دخیا را مهم ترین عامل پیروزی ۱-۰ منچستریونایتد مقابل نوریچ معرفی کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، این دومین برد لیگ برتری پیاپی رانگنیک به عنوان سرمربی موقت منچستریونایتد است. این مربی آلمانی در مصاحبه خود گفته است:

یک بازی بسیار سنگین و فیزیکی بود. آن ها خوب بازی کردند و شبیه یک تیم ته جدولی نبودند. من تیم های زیادی را ندیده ام که مثل نوریچ مقابل تیم های سطح بالا این طور بازی کنند. ما در ۱۵ دقیقه ابتدایی با مشکلاتی مواجه شدیم. از همان ابتدا کنترل بازی دست ما بود ولی همیشه بهترین راهکار ممکن را انتخاب نمی کردیم. از نظر دفاعی خوب کار کردیم. در نیمه اول از نظر تاکتیکی به حریف اجازه ندادیم شوت های زیادی بزند یا صاحب فرصت های زیادی شود.
در بین دو نیمه به بچه ها گفتم که باید سرعت و شدت بازی را بالا ببریم. نیمه دوم مقداری بهتر بود ولی در نهایت بابت بسته ماندن دروازه تیم خوش شانس بودیم و داوید دخیا هم چندین بار توپ را مهار کرد. این یک کلین شیت دیگر است ولی هنوز خیلی کار داریم. در پایان این دخیا بود که ما را برنده بازی کرد. ما باید چه به طور انفرادی و چه تیمی، سختکوش تر ظاهر شویم. باید به جنبه فیزیکی بازی هم توجه کرد.
در نیمه دوم اصلا از تعداد کرنرهایی که به حریف دادیم رضایت نداشتم ولی توانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. ما در بین ده تیم بالای جدول، بیشترین گل دریافتی را داریم. حالا دو کلین شیت تجربه کرده ایم که خوب است ولی هنوز باید در آن زمینه پیشرفت کنیم؛ به ویژه مقابل تیم هایی که فیزیکی هستند یا مثل نوریچ خیلی جلو می آیند. ظرف سه روز، یک بازی خارج از خانه مقابل برنتفورد در پیش داریم که از این بازی آسان تر نخواهد بود. 

ویکتور لیندلوف؟ او یک برخورد داشت که حتی یادش نمی آید با چه کسی بود. ویکتور برای نفس کشیدن مشکل داشت. تمامی تست های لازم روی او صورت گرفت و به نظر می رسد مشکلی نداشته باشد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.