جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

اوساسونا 2 - بارسلونا 2|بارسا خوب بود،ساسولو ضعیف!

اوساسونا 2 - بارسلونا 2|بارسا خوب بود،ساسولو ضعیف!

بارسلونا از حفظ پیروزی خود ناتوان بود تا روند بد این تیم همچنان ادامه داشته باشد.

ایران ورزشی - اوساسونا و بارسلونا در چارچوب بازی های هفته هفدهم فصل 22-2021 لالیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید. نیکو گونزالس و عبدالصمد الزلزولی هر دو در این دیدار، اولین گل خود با پیراهن بارسلونا را به ثمر رساندند. جرارد پیکه با دریافت کارت زرد، بازی بعدی بارسلونا مقابل الچه را از دست داد. عثمان دمبله در دقیقه 81 مصدوم شد و جای خود را به کوتینیو داد.

اوساسونا 0-1 بارسلونا؛ نیکو گونزالس 12': گاوی با یک پاس بلند عالی، توپ را برای نیکو گونزالس که از تله آفساید فرار کرده بود، فرستاد. نیکو گونزالس نیز قدر این موقعیت تک به تک را دانست و گل اول بارسلونا را به ثمر رساند.

اوساسونا 1-1 بارسلونا؛ داوید گارسیا 14': روبن گارسیا ضربه خطایی که در سمت راست برای اوساسونا اعلام شده بود را با سانتری بلند به داخل محوطه جریمه فرستاد. داوید گارسیا به راحتی بالاتر از بازیکنان بارسلونا ضربه سر زد و خیلی زود گل تساوی اوساسونا به ثمر رسید.

اوساسونا 1-2 بارسلونا؛ عبدالصمد الزلزولی 49': در ضد حمله ای سریع از سوی بازیکنان بارسلونا، توپ در سمت راست به دمبله رسید. این بازیکن توپ را به داخل محوطه سانتر کرد، اونای گارسیا موفق به دفع توپ نشد و عبدالصمد الزلزولی با ضربه والی محکم خود، گل دوم بارسلونا را به ثمر رساند.

اوساسونا 2-2 بارسلونا؛ چیمی آویلا 86': کرنر ارسالی اوساسونا را مداقعان بارسلونا نتوانستند کامل دفع کنند. توپ دفعی در پشت محوطه به آویلا رسید و این بازیکن شوتی سرضرب را روانه دروازه بارسلونا کرد. توپ در میانه راه به مدافع بارسلونا برخورد کرد، تغییر جهت داد و گل تساوی اوساسونا به ثمر رسید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.