چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹


اخم بنا باز شد و برگشت

اخم بنا باز شد و برگشت

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با حضور در فدراسیون کشتی به حواشی چند روز اخیر تیم ملی پایان داد و اعلام کرد که به همکاری اش با فدراسیون ادامه می‌دهد.

محمد بنا در فدراسیون کشتی حاضر شد و علاوه بر صرف ناهار در کنار دبیر و سوریان، درباره برنامه های آتی تیم ملی گفت و گو کرد؛ نشستی که ختم به خیر شد تا فعلا خیال اهالی کشتی فرنگی بابت تیم ملی تا المپیک راحت شود.

در این جلسه که با حضور علیرضا دبیر، محمد بنا و حمید سوریان برگزار شد، مسوولان فدراسیون و سرمربی تیم ملی درباره اتفاق هایی که چند روز گذشته افتاد و منجر به اختلاف نظر شد، صحبت کردند. البته رییس فدراسیون کشتی در این روزها بارها تاکید کرده بود که استعفای بنا به صورت پیامکی بوده و او منتظر بازگشت محمد بنا است. 

صحبت ها بین بنا و مسوولان فدراسیون در این جلسه به گونه ای پیش رفت که قرار شد محمد بنا رقابت های لیگ کشتی فرنگی را نیز زیر نظر بگیرد؛ لیگی که از ۸ مهر برگزار می شود و بر اساس تصمیم ۱۰ مهر ماه اتحادیه جهانی کشتی درباره برگزاری یا عدم برگزاری رقابت های قهرمانی جهان، مدت برگزاری لیگ هم مشخص خواهد شد.

همچنین درباره اردوهای تیم ملی نیز پس از تعیین تکلیف رقابت های جهانی تصمیم گرفته می‌شود و برنامه‌های تیم ملی بر این اساس چیده می‌شود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.