چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: مشتاقانه منتظر بازی با اتلتیکو هستم، رویارویی هیجان انگیزی خواهد بود

یولیان ناگلزمان: مشتاقانه منتظر بازی با اتلتیکو هستم، رویارویی هیجان انگیزی خواهد بود

در چارچوب هفته شانزدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ به مصاف اشتوتگارت می رود. همچنین در قرعه کشی امروز مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بایرن مونیخ به اتلتیکو مادرید برخورد کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت بایرن مونیخ، یولیان ناگلزمان در کنفراس خبری پیش از بازی با اشتوتگارت در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان گفت:

قرعه خوبی بود. به حریف خوب و جالبی در یک شهر زیبا برخورد کردیم. امیدواریم که با تیم کاملی به مصاف آن ها برویم. آن ها باشگاهی هستند که چندین سال است که موفق هستند. مربی آن ها سال هاست که آنجا کار می کند. اتلتیکو فشردگی دفاعی خوبی دارد. آن ها یک سال و نیم پیش سبک خود را کمی تغییر دادند. من مشتاقانه منتظر این بازی هستم. یک رویارویی هیجان انگیز خواهد بود.
یولیان ناگلزمان در مورد روکا:

  مارک بسیار خوب تمرین می کند. او بازیکنی با شخصیت است. او اخیر عملکرد خوبی داشته است و فوتبالیست بسیار خوبی است. او در چند هفته گذشته پیشرفت کرده است. وضعیت فعلی او به این معنی است که می تواند مدت زمان بیشتری بازی کند.
ناگلزمان در مورد کورنتین تولیسو:

  کوکو در بازی با ماینتس مصدوم شد. ما به زودی تصمیم خواهیم گرفت که آیا او می تواند تمرین کند یا خیر.
یولیان ناگلزمان در مورد جمال موسیالا:

  استخوان متاکارپ (کف دست) جمال موسیالا شکسته است. در حال حاضر دست او با آتل بسته شده. باید صبر کنیم و سپس تصمیم بگیریم که روند درمانی او به چه صورت باشد. او از نظر تئوری می تواند بازی کند اما باید منتظر بمانیم و ببینیم.
ناگلزمان در مورد دیگر مصدومان بایرن مونیخ:

  ما باید صبر کنیم، همه چیز بستگی به درد او دارد که آیا او می تواند با ما سفر کند یا خیر. مارسل زابیتسر نیز امروز به تیم بازگشته است. با این حال چندین بازیکن خسته داریم ما نند کینگزلی کومان. همچنین باید منتظر بمانیم و ببینیم وضعیت چوپو و یوسوا به چه صورت می شود.
ناگلزمان در مورد یوسوا کیمیش:

  فکر می کنم که خوب است با رسانه ها روبرو شد. در چند هفته گذشته گزارش های زیادی درباره او منتظر شدند. من نظرم را به او گفتم، اما در نهایت
ناگلزمان در مورد سرژ گنابری:

  او آمادگی خود را به دست آورده است. شما هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که یک نفر در صد درصد خودش باشد. اما من گمان می کنم که او کاملا امادست. ما به گنابری نیاز داریم. همه چیز مربوط به تداوم او می شود. من خوشحالم که او برگشته است

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.