شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

رئیس هیات فوتبال تهران: تا نیم‌ فصل ورزشگاه تختی در اختیار هوادار قرار می‌ گیرد

رئیس هیات فوتبال تهران: تا نیم‌ فصل ورزشگاه تختی در اختیار هوادار قرار می‌ گیرد

رئیس هیئت فوتبال تهران گفت: به همه دوستان توصیه کردم که در مجمع سالیانه هیئت فوتبال از ابتدا حضور داشته باشند تا زیر سؤال نرویم، ما چیزی مخفی نداریم که کتمان کنیم.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، حبیب‌الله شیرازی در حاشیه برگزاری مجمع سالیانه هیئت فوتبال استان تهران گفت:

یکی از ایرادهایی که گرفته می‌شد این بود که حضور ما کمرنگ بوده است. توصیه کردم که عزیزان از ابتدای جلسه حضور داشته باشند تا زیر سؤال نرویم. چیز مخفی نداریم که کتمان کنیم.
وی در واکنش به این موضوع که برای تهران خوب نیست که تیم‌هایش به دلیل نبود زمین مناسب در شهرهای دیگر بازی کنند، عنوان کرد:

قطعا خوب نیست، باید امکانات سخت‌افزاری‌مان به نحوی باشد که همه تیم‌های لیگ برتری در تهران مسابقه بدهند. همانطور که مدیرکل ورزش استان تهران در جلسه تاکید کرد، قرار است استادیوم تختی ترمیم شود و تا نیم‌فصل در اختیار مسابقات لیگ برتر و بویژه باشگاه هوادار قرار می‌گیرد. بازی‌های تیم پیکان هم در ورزشگاه پاس قوامین برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت فوتبال تهران در خصوص تمرین تیم‌های شهرستانی در زمین‌های تهران و ابراز گلایه تیم‌های تهرانی از این موضوع، تصریح کرد:

قطعا باید طوری برنامه ریزی صورت بگیرد که این زمین‌ها بیشتر در اختیار تیم‌های تهرانی قرار بگیرد. استان‌های دیگر هم زمین مناسب دارند ولی تیم‌ها بیشتر اردوهایشان را در تهران برگزار می‌کنند و خیلی‌ها هم مشکل دارند مثل تیم نساجی هم با توجه به مشکلاتش درخواست کرده در تهران تمرین کند. تیم‌های دیگر مانند خوشه طلایی که زمینش مناسب نیست درخواست کردند که بازی‌شان را در تهران برگزار کنند.
شیرازی در واکنش به برگزاری دو بازی در یک روز در ورزشگاه کارگران گفت:

ان‌شاءالله که اتفاقی نمی‌افتد و برای یک روز این کار انجام می‌شود و ان‌شاءالله در بازی‌های بعدی این اتفاق رخ ندهد.
وی در پاسخ به این سوال که شرایط فوتبال استان تهران را چطور ارزیابی می‌کند؟ خاطرنشان کرد:

در جلسه مجمع گفتم که فوتبال پایتخت با توجه به شرایط کرونایی در 2 سال اخیر برنامه ریزی‌های ما را مختل کرد. هر سال بعد از ماه مبارک رمضان شروع می‌شد امسال از مهرماه شروع کردیم و شرایط بسیار بدی حاکم بود و باید پروتکل‌ها را رعایت می‌کردیم و از استانداری مجوز می‌گرفتیم. در سال گذشته هم لیگ را به صورت تک‌بازی برگزار کردیم و نمی‌خواستیم ورزشکاران آسیب ببینند. در آینده تلاش می‌شود که مسابقات به صورت استاندارد برگزار شود و باید با توجه به طرح حرفه‌ای‌گری و آسیا‌ویژن ملاحظاتی داشته باشیم، به هر حال اکثر تیم‌ها راضی بودند و فکر می‌کنم روند روبه‌رشدی را در تهران شاهد باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.