چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

ژاوی: ناپولی رقیبی در سطح لیگ قهرمانان است؛ باید برای کسب قهرمانی در لیگ اروپا رقابت کنیم

ژاوی: ناپولی رقیبی در سطح لیگ قهرمانان است؛ باید برای کسب قهرمانی در لیگ اروپا رقابت کنیم

ژاوی، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی دوستانه با بوکاجونیورز برای گرامیداشت دیگو مارادونای فقید حاضر شد و در مورد این دیدار و قرعه لیگ اروپا صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از موندو دپورتیوو، ژاوی در این کنفرانس خبری گفت:
برای ما باعث افتخار است که به عنوان نماینده بارسا اینجا باشیم و به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ ادای احترام کنیم. ما هنوز برای این دیدار هیجان زده ایم. این یک آزمون خوب برای بازیکنانی است که زیاد فرصت بازی پیدا نکرده اند و ما می خواهیم بازیکنانی را که قبلاً اصلاً با تیم بازی نکرده اند، مانند دنی آلوز. ما تلاش خواهیم کرد تا بهترین عملکردمان را داشته باشیم. مایه خوشحالی و افتخار است که اینجا با شما در عربستان هستیم. بسیاری از بازیکنانی که کم بازی کرده اند، فردا بازی خواهند کرد.
قرعه لیگ اروپا؟
یک قرعه نامطلوب داشتیم. ناپولی یکی از سخت ترین رقبا و رقیبی در سطح لیگ قهرمانان است. این تقابل نیز ادای احترام دیگری به مارادونا خواهد بود، درست مانند بازی فردا. دو ماه تا تقابل با ناپولی باقی منده و امیدواریم که در آن زمان، در شرایط بهتری باشیم. در تلاشیم تا بارسلونا را در بهترین شرایط ممکن یعنی رقابت در لیگ قهرمانان قرار دهیم اما باید صادق باشیم، باید برای کسب قهرمانی در لیگ اروپا رقابت کنیم و هر چه زودتر به بهترین سطح خود بازگردیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.