شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

آگوئرو توسط هواداران منچستر سیتی در اتحاد تشویق شد

منچسترسیتی 7 - لیدزیونایتد 0|طاووس‌ها پرهایشان در شهر پخش شد

منچسترسیتی 7 - لیدزیونایتد 0|طاووس‌ها پرهایشان در شهر پخش شد

پپ گواردیولا در حقیقت احترام کسی که الگو صدایش می کند را نگه نداشت! منچسترسیتی به معنای واقعی تیم بیلسا را نابود کرد تا نشان دهد امسال هم قصد دارد در لیگ برتر انگلیس به قهرمانی برسد.

ایران ورزشی - منچسترسیتی از لیدز یونایتد پذیرایی کرد. سرنوش بازی از همان ابتدا مشخص شد، برناردو سیلوا، بهترین بازیکن فصل منچسترسیتی تا به این جا می توانست زودتر از دقیقه 8 تیمش را پیش بیاندازد اما خب تفاوت خاصی نداشت. فودن گلزنی را شروع کرد، گریلیش آن را ادامه داد و حالا نوبت به هنرنمایی یکی از مستعدترین هافبک های تاریخ لیگ برتر رسیده بود که خودی نشان دهد. دی بروین در این بازی بیشتر از عادت همیشگی اش یعنی پاس دادن، در شوتزنی درخشید. دو گل از کوین و یک گل از محرز، حکم تحقیر شدن لیدز را امضا کرد. در ادامه نوبت به مدافعان رسید؛ آکه و استونز هم گلزنی کردند تا بیلسا با کامی به شدت تلخ و غروری شکسته، اتحاد را ترک کند.

سرخیو آگوئرو چند هفته قبل با مشکل قلبی مواجه شد و حالا پس از گذشت مدتی، رسانه ها از تصمیم او برای خداحافظی از دنیای فوتبال خبر می دهند. موضوعی که قرار است آگوئرو به زودی آن را رسما اعلام کند.

در جریان دیدار امشب سیتیزن ها، تماشاگران حاضر در اتحاد با فریاد زدن نام آگوئرو از اسطوره باشگاه حمایت کردند. در اواسط نیمه اول مسابقه، فریاد "سرجیو، سرجیو، سرجیو ..." در استادیوم به گوش می رسید تا هواداران منچستر سیتی به این شکل به یکی از محبوب ترین چهره های تاریخ باشگاهشان ابراز علاقه کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.