دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲

خوان رومن ریکلمه: شکی ندارم که ژاوی در بارسلونا موفق خواهد شد

خوان رومن ریکلمه: شکی ندارم که ژاوی در بارسلونا موفق خواهد شد

خوان رومن ریکلمه که هم اکنون به عنوان نایب رئیس باشگاه بوکاجونیورز فعالیت می کند، در مورد بارسلونا، باشگاه سابقش صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، خوان رومن ریکلمه، همبازی سابق ژاوی در بارسلونا که هم اکنون نایب رئیس باشگاه بوکاجونیورز محسوب می شود، پیش از تقابل امشب بلوگرانا و تیم آرژانتینی در مورد سرمربی کنونی بارسا گفت:

ژاوی یکی از مهمترین بازیکنان تاریخ فوتبال اسپانیا به حساب می آید. بارسلونا زمانی که او را در زمین داشت، یک دوران را رقم زد و امیدوارم از داشتن او به عنوان سرمربی نیز لذت ببرد. او هم اکنون در خانه اش حضور دارد، جایی که هواداران هر روز از دوباره داشتن او احساس خوشحالی می کنند. به نظرم باید به او زمان بدهیم چون تازه کارش را آغاز کرده است. شکی ندارم که او عملکرد خیلی خوبی از خودش بر جای خواهد گذاشت.
در مورد دورانم در بارسلونا؟ تنها می توانم از آنها قدردانی کنم. آن قدری خوش شانس بودم که به لطف بارسلونا، وارد فوتبال اروپا شوم. در حقیقت تنها یک سال در باشگاه حضور داشتم اما واقعا روزهای لذتبخشی بود. هر سال حداقل یک بار به شهر بارسلونا سفر می کنم و مردم هم رفتار بسیار خوبی با من دارند. هنوز در آنجا خانه ام را نگه داشته ام. هیچ وقت محبت اهالی بارسلونا را فراموش نخواهم کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.